Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Beżowobrązowa Pernecja niezalogowany
20 września 2019r. o 12:09
Dla przykładu.
Ceny wyrobów mięsnych w Polsce i Rumunii stanowiły 63 procent średniej, podczas gdy w Austrii - 146 procent.

Z danych Eurostatu wynika, że Polska ma najniższe w całej Unii ceny mleka, serów i jajek. Stanowiły one 71 procent unijnej średniej. Dla porównania najwyższe ceny odnotowano na Cyprze - 136 procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
20 września 2019r. o 13:27
Nie głosuję na pis - jestem przeciwnikiem łączenia mojej wiary z polityką.

Idę do kościoła, żeby w ciszy i spokoju się pomodlić a nie oglądać festiwal plakatów jednej słusznej partii i słuchac z ambony peanów na ich temat.

Kościół ma być w służbie wiernym a nie wierni w służbie politycznym sympatiom kościoła.

Dlatego też, zawiesiłem moją wiarę i nie chodze do kościoła – wiem :) wyznawca pisu ma mnie gdzieś...ale ja nie dla niego tam chodziłem :).

pis pozbawił mnie radości z nadchodzących świąt, zabrał mi mozliwość neutralności terytorialnej jaką powinien być kościół. Teraz jak nie jesteś za pisem to nie masz prawa być katolikiem.

Dla mnie każdy jest równy. Co mnie obchodzi jakie ktoś ma preferncje seksualne ? Niech sobie ma. Dopóki pracuje, płaci podtki, żyje zgodnie z prawem to mi nic do tego. Lepszy taki niż "prawdziwy" katolik co w sobotę chleje, w niedzielę go żona do kościoła wiezie bo nietomny a potem może i w ryja jej przywali...

Więcej jest patologii wśród tych chrześcijańskich rodzin niż w innych "wyznaniach".

Pis sprowadza patriotzym do katolicyzmu...sam nie bardzo pewnie wie czym jest to pierwsze o drugim nie wpominam bo tego tym bardziej nie wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Niezapominajka niezalogowany
20 września 2019r. o 13:35
~~Bananowy Ziarnopłon napisał(a):
~~Brzoskwiniowa Lnica napisał(a): Chyba POwskei. Polska zielona wyspa tuska, z biliona długu tusk zadłużył nas na 700mld, ukradł OFE i do tego zamiast rodzinom i dzieciom rozdawał kasę mafiom vatowskim. Psy targowickie mogą teraz tylko szczekać.

Czyli na ponad 300 miliardów Polskę zadłużył twój kochany PIS z Kaczyńskim w tle .

W CIAGU 25 LAT DŁUG PUBLICZNY POLSKI WZRÓSŁ O PONAD 800 MILIARDÓW ZŁOTYCH
Jak rósł dług publiczny w Polsce w latach 1989-2013 [TABELA]
W 1989 dług publiczny Polski wynosił 28,1 mld zł. Premierem został wówczas Tadeusz Mazowiecki. Obecnie zadłużenie naszego kraju wynosi około 840 mld złotych. Zobacz w tabeli wzrost długu publicznego rok po roku.
13.05.2014 15:28
REKLAMA

dług publiczny, zadłużenie Polski
Dług publiczny to suma niespłaconych przez rząd lub inne instytucje państwowe zobowiązań wobec wierzycieli krajowych i zagranicznych. Oto jak Polskę zadłużali kolejni premierzy, którzy obejmowali urzędy, obiecując m.in. reformę finansów państwa, czyli np. likwidację wielu urzędów.

ROK WYSOKOŚĆ DŁUGU PUBLICZNEGO (zł) URZĘDUJĄCY PREMIER
1989 28,1 mld Tadeusz Mazowiecki
1990 53,4 mld Tadeusz Mazowiecki
1991 65,8 mld Jan Krzysztof Bielecki
1992 99,6 mld Jan Olszewski/Waldemar Pawlak/Hanna Suchocka
1993 138 mld Hanna Suchocka/Waldemar Pawlak
1994 152 mld Waldemar Pawlak
1995 167,2 mld Waldemar Pawlak/Józef Oleksy
1996 185,6 mld Józef Oleksy / Włodzimierz Cimoszewicz
1997 221,7 mld Włodzimierz Cimoszewicz / Jerzy Buzek
1998 237,4 mld Jerzy Buzek
1999 237,4 mld Jerzy Buzek
2000 280,3 mld Jerzy Buzek
2001 302,1 mld Jerzy Buzek / Leszek Miller
2002 352,4 mld Leszek Miller
2003 408,3 mld Leszek Miller
2004 431,4 mld Leszek Miller / Marek Belka
2005 466,6 mld Marek Belka / Kazimierz Marcinkiewicz
2006 506,3 mld Kazimierz Marcinkiewicz / Jarosław Kaczyński
2007 527,4 mld Jarosław Kaczyński / Donald Tusk
2008 597,8 mld Donald Tusk
2013 840 mld Donald Tusk


http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/jak-rosl-dlug-publiczny-w-polsce-w-latach-1989-2013-tabela,22_65274.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Niezapominajka niezalogowany
20 września 2019r. o 13:35
~~Bananowy Ziarnopłon napisał(a):
~~Brzoskwiniowa Lnica napisał(a): Chyba POwskei. Polska zielona wyspa tuska, z biliona długu tusk zadłużył nas na 700mld, ukradł OFE i do tego zamiast rodzinom i dzieciom rozdawał kasę mafiom vatowskim. Psy targowickie mogą teraz tylko szczekać.

Czyli na ponad 300 miliardów Polskę zadłużył twój kochany PIS z Kaczyńskim w tle .

W CIAGU 25 LAT DŁUG PUBLICZNY POLSKI WZRÓSŁ O PONAD 800 MILIARDÓW ZŁOTYCH
Jak rósł dług publiczny w Polsce w latach 1989-2013 [TABELA]
W 1989 dług publiczny Polski wynosił 28,1 mld zł. Premierem został wówczas Tadeusz Mazowiecki. Obecnie zadłużenie naszego kraju wynosi około 840 mld złotych. Zobacz w tabeli wzrost długu publicznego rok po roku.
13.05.2014 15:28
REKLAMA

dług publiczny, zadłużenie Polski
Dług publiczny to suma niespłaconych przez rząd lub inne instytucje państwowe zobowiązań wobec wierzycieli krajowych i zagranicznych. Oto jak Polskę zadłużali kolejni premierzy, którzy obejmowali urzędy, obiecując m.in. reformę finansów państwa, czyli np. likwidację wielu urzędów.

ROK WYSOKOŚĆ DŁUGU PUBLICZNEGO (zł) URZĘDUJĄCY PREMIER
1989 28,1 mld Tadeusz Mazowiecki
1990 53,4 mld Tadeusz Mazowiecki
1991 65,8 mld Jan Krzysztof Bielecki
1992 99,6 mld Jan Olszewski/Waldemar Pawlak/Hanna Suchocka
1993 138 mld Hanna Suchocka/Waldemar Pawlak
1994 152 mld Waldemar Pawlak
1995 167,2 mld Waldemar Pawlak/Józef Oleksy
1996 185,6 mld Józef Oleksy / Włodzimierz Cimoszewicz
1997 221,7 mld Włodzimierz Cimoszewicz / Jerzy Buzek
1998 237,4 mld Jerzy Buzek
1999 237,4 mld Jerzy Buzek
2000 280,3 mld Jerzy Buzek
2001 302,1 mld Jerzy Buzek / Leszek Miller
2002 352,4 mld Leszek Miller
2003 408,3 mld Leszek Miller
2004 431,4 mld Leszek Miller / Marek Belka
2005 466,6 mld Marek Belka / Kazimierz Marcinkiewicz
2006 506,3 mld Kazimierz Marcinkiewicz / Jarosław Kaczyński
2007 527,4 mld Jarosław Kaczyński / Donald Tusk
2008 597,8 mld Donald Tusk
2013 840 mld Donald Tusk


http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/jak-rosl-dlug-publiczny-w-polsce-w-latach-1989-2013-tabela,22_65274.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Kalocefalus niezalogowany
20 września 2019r. o 13:40
~~Kasztankowa Czubatka napisał(a): [


Ja bez żadnego trybu ,to ten co jako zwykły poseł PISał z hejterką EMI ,tej od Plebiaka ,którego w ogóle nie zna Ziobro .



.

Wyborcy PO ,tylko obrażać umiecie ,nie wiecie co to kulturalna dyskusja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Krokus niezalogowany
20 września 2019r. o 14:16
Opozycjo obudź się przecież jesteście żałośni ,nigdzie nie widać waszych plakatów i banerów ,natomiast PISiory wiszą na każdym płocie i drzewie wszystkie miejsca w centrum Bolesławca jakby były zarezerwowane dla tej żałosnej Machałek , OPOZYCJO ,,Do roboty "jak to mawiał Błaszczak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Omieg niezalogowany
20 września 2019r. o 15:35
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a):
~~Kasztanowata Lilia napisał(a): To jest smutne, że zwolennicy PO nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie - dlaczego będziesz głosować na PO?


oczywiście, że odpowiem.

po 1 - nie podoba mi się dyskryminacja ludzi wprowadzona przez pis. - zapis w Konstytucji RZECZPOSPOLITA JEST DOBREM WSPÓLNYM WSZYSTKICH POLAKÓW.

po 2 - nie podoba mi się idea podległości ludzi względem aparatu władzy - nie samego państwa.

po 3 - nie podoba mi się sposób wydawania moich podatków na jakiegoś księdza w Toruniu.

po 4 - co to znaczy, że dobra rodzina to katolicka rodzina ?

po 5 - ten rząd wyniósł słowo "kolesiostwo" na zupełnie inny poziom.

po 6 - skutek będzie odwrotny do zamierzonego - będzie wenezuelski model dobrobytu :).

po 7 - nie chcę być traktowany jak dojna krowa przez tych co im się należy - jako przedsiębiorca nie mam żadnych praw w tym kraju oprócz oddawania tym co im się należy.

dalej nie wymieniam bo muszę pracować na pińsetplusów

po 4 -



Nie wiesz dlaczego będziesz głosował na PO. Tobie wmówiono, że PIS to jakaś straszliwa zaraza a Ty w to uwierzyłeś. Taki duży a taki strachliwy. Wstydź się oj wstydź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Niezapominajka niezalogowany
20 września 2019r. o 15:40
~~Jasnoszary Kalocefalus napisał(a):
~~Kasztankowa Czubatka napisał(a): [


Ja bez żadnego trybu ,to ten co jako zwykły poseł PISał z hejterką EMI ,tej od Plebiaka ,którego w ogóle nie zna Ziobro .



.


Wyborcy PO ,tylko obrażać umiecie ,nie wiecie co to kulturalna dyskusja . Wymagasz zbyt wiele , biorą przykład z pseudo celebrytów wspierających totalną opozycję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.