Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kredowobiała Czarnuszka niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 21:33
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny ... wiadomym jest , że Cię nie lubię ... i nie chodzi o ortografię , bo to jeszcze mogę tolerować , ale WQURWIA mnie , że przy swojej INTELIGENCJI i wiedzy stoisz po drugiej stronie barykady.

Jeśli ta cywilizacja miała by dojść do jakiegoś szczęścia , to zacznij łączyć , zamiast dzielić ... :)

Dobranoc :)


No to właśnie jest ciekawe! Zawsze się zastanawiam, jak ludzie najwyraźniej mający coś niecoś pod kopułą, mogą popierać lewicę i nowy porządek świata czyli NWO. Jakieś inne muszę mieć problemy z logiką. No bo nikt logicznie myślący nie może być lewicowcem i popierać to, co się na świecie wyprawia.

Spokojnego snu i miłych, proroczych snów życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 grudnia 2019r. o 21:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny ... wiadomym jest , że Cię nie lubię ... i nie chodzi o ortografię , bo to jeszcze mogę tolerować , ale WQURWIA mnie , że przy swojej INTELIGENCJI i wiedzy stoisz po drugiej stronie barykady.

Jeśli ta cywilizacja miała by dojść do jakiegoś szczęścia , to zacznij łączyć , zamiast dzielić ... :)

Dobranoc :)


Nikogo nie dzieli ani nie łączy.
W większości przypadków pisze jak było i jak jest a nie tak jak by ktoś chciał żeby było.
Okres komuny nnie jest powodem do dumy ale ci którzy mieli pecha się w nim urodzić musieli się jakoś przystosować.
Można to było wtedy robić na wiele sposobów.Można było być SB kiem lub cichym gównojadem w ORMO lub TW . Można było być wyrachowanym przydupasem i robić karierę ale można też było być zwykłym obywatelem. Z reguły jak zawsze działała reguła " bliższa ciału koszula "
Ale dla zainteresowanych , niech spojrzą jak jest dzisiaj . Co się zmieniło ? Wtedy było państwo partyjne i jest dzisiaj.
Wtedy własność państwa była ponad wszystko i tak jest dzisiaj .
Wtedy rządził towarzysz sekretarz bez odpowiedzialności za nic a dzisiaj prezes poseł.
Wtedy szary robotnik prządł skromnie a dzisiaj jeszcze gorzej.
Wtedy państwo / partia / budowało dla ludzi mieszkania , fabryki , szkoły a dzisiaj / partia / daje 500+ na mieszkanie trzeba pracować całe życie.
Wtedy ludzie jeździli na tanie wczasy a dzieci na kolonie , dzisiaj nie ma miejsc w żłobkach i przedszkolach.
Wtedy za pracownikiem szło jego świadectwo i wszyscy honorowali jego dotychczasowy dorobek . Dzisiaj przy zmianie pracy każdy wraca na samo dno do umowy zlecenia.
Wtedy zdanie matury było sztuką ,dzisiaj jest ona na poziomie podstawówki.

Na koniec -- to my musieliśmy się użerać z tamtą rzeczywistością i wiemy jak było na prawdę.Prawda nigdy nie jest ani biała ano czarna . Ma swoje odcienie i kolory.
poniżej dla Piotra
[img=1576357150_v9xdzya.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 22:15
https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-zapowiada-milionowy-marsz-na-warszawe-bede-na-czele-6456599552935553a


należy odsunąć pis od władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
14 grudnia 2019r. o 22:20
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny ... wiadomym jest , że Cię nie lubię ... i nie chodzi o ortografię , bo to jeszcze mogę tolerować , ale WQURWIA mnie , że przy swojej INTELIGENCJI i wiedzy stoisz po drugiej stronie barykady.

Jeśli ta cywilizacja miała by dojść do jakiegoś szczęścia , to zacznij łączyć , zamiast dzielić ... :)

Dobranoc :)


panienko, masz błąd logiczny, jeśli chcesz łączyć, a nie dzielić, to nie stawiaj człowieka, fobiaka, po drugiej stronie barykady,

jakiej barykady?
na jaką drugą stronę barykady on przeszedł
odpowiedz sobie, skoro ta chcesz łączyć, a nie dzielić
bo jednak sam dzielisz, na jakieś strony
i wymyślasz
barykady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Firletka niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 6:51
tylko ostatni kret.yn uwierzy w to jakieś ''łączenie''

tyle już tu było przykładów tego ''łączenia'' że nie ma w nie co wierzyć ...
ot takie pierdo...lety

a co tam nowego u ...ów?
pytam bo wczoraj miałem zbyt mało czasu na czytanie pisowskich bzdur...
co tam nowego u Lucka? :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Firletka niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 6:59
''Drogi Sebastianie Kaleto, masz szczęście! Jestem ekspertem od niezawisłości sędziowskiej w prawie francuskim, europejskim i EKPC (Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - red.). Pozwól, że wyjaśnię ci, dlaczego nie wiesz, o czym mówisz (zakładając, że nie chcesz nikogo celowo wprowadzić w błąd)

- napisał. W kolejnych wpisach wypunktował Kalecie, dlaczego jego stwierdzenie, że nowelizacja to "skopiowane przepisy z prawa francuskiego", jest jego zdaniem nieprawdziwe.

Prawo francuskie NIE dopuszcza żadnych sankcji wobec jakiegokolwiek sędziego, który stara się stosować prawo UE zgodnie z interpretacją orzecznictwa Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, tym bardziej, gdy mówimy o niezawisłości sądów, również ściśle chronionych na mocy francuskiej konstytucji (ponownie - jest to oczywiste dla wszystkich, oprócz kłamców i ignorantów)

- wskazał Perch, powołując się na kolejne zapisy francuskiego prawa. Jak dodał, francuskie prawo broni niezawisłości sędziowskiej i stawia ją na pierwszym miejscu.

Jak to działa we Francji, tłumaczył również korespondent "Wyborczej" z Paryża Piotr Moszyński: zgodnie z art. 10 par. 2 dekretu z 1958 roku sędziowie nie mogą wprawdzie okazywać niechęci rządowi podczas orzekania, ale nie zabrania się im uczestniczenia w zgromadzeniach politycznych czy uczestniczenia w stowarzyszeniach po pracy. Po zdjęciu togi mogą wygłaszać poglądy polityczne, a nawet należeć do partii, jeśli nie narusza to ich niezawisłości sędziowskiej - czytamy w tekście Moszyńskiego.''

tak oto profesor prawa wypowiedział się na temat pisowskiego pomysłu i totalnie zniszczył ...a...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Firletka niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 7:08
a tu coś z polskiego podwórka...

''Morawiecki wspiera skazanego Śpiewaka. O wyroku sądu "niezrozumiały"

...........wyrok skazujący Jana Śpiewaka "jest kompletnie niezrozumiały" i "niesprawiedliwy".

czyby pinokio podważał prawomocny wyrok sądowy?
czyżby szykowało się kolejne ''uniewinnienie''

''notariusz'' już chyba czeka z długopisem...

''swoich nie krzywdzimy'' :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 7:46
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Fobiczny ... wiadomym jest , że Cię nie lubię ... i nie chodzi o ortografię , bo to jeszcze mogę tolerować , ale WQURWIA mnie , że przy swojej INTELIGENCJI i wiedzy stoisz po drugiej stronie barykady.

Jeśli ta cywilizacja miała by dojść do jakiegoś szczęścia , to zacznij łączyć , zamiast dzielić ... :)

Dobranoc :)


panienko, masz błąd logiczny, jeśli chcesz łączyć, a nie dzielić, to nie stawiaj człowieka, fobiaka, po drugiej stronie barykady,

jakiej barykady?
na jaką drugą stronę barykady on przeszedł
odpowiedz sobie, skoro ta chcesz łączyć, a nie dzielić
bo jednak sam dzielisz, na jakieś strony
i wymyślasz
barykady


Zakładam , że to nie Pan Janusz napisał i odpowiadam . Jeśli ja dzielę to kto tutaj qurwa łączy Ludzi ? Mówiąc o barykadzie Fobicznego , którego nie lubię , ale mam ogromny szacunek dla gnozy płynącej z edukacji i doświadczenia , miałem na myśli JEGO fobie. Czyli niechęć do pisania po polsku :D

Lucjana lubię , bo wqurwia mnie , że Polska została rozkradziona , a Lucjan próbował temu przeszkodzić . Gówniarzem wtedy będąc nie wiedziałem , co jest pięć.

I możecie sobie qurwa nadawać na Solidarność , ale fakt faktem ... dziesięć milionów Polaków i Polek potrafiło się zjednoczyć .

Dzisiaj ... kilkuset .... brytanów w kamizelkach rozwala Marsz Niepodległości we Wrocławiu , a Głupi Jasiu się z tego śmieje i jeszcze gada , że Pis jest zły ... i ma rację :D


Dopisane 15.12.2019r. o godz. 07:46:

I jeszcze jedna dygresja ... jeśli Bolek zaś chce wyprowadzać Ludzi na ulice , Laureat Pokojowego Nobla , to niech pogada ze Schetyną :D

Drodzy Państwo , jasnym jest , że Wszyscy wywodzimy się z chłopów . Natura ma swoje prawa , ale proszę Was nie zapominajcie o tym , kim jesteście duchowo ....

... jeszcze raz , miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.