Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
22 lutego 2020r. o 14:59
punkt spojrzenia często uwarunkowany jest własnym punktem postrzegania otaczającej nas rzeczywistości ...;)
a kiedy błędny osąd oparty na narzuconym przez kogoś jej oceny popieramy dodatkowo własnym egoizmem ,wtedy już jest po nas...

ja czuję się wolny nawet kiedy popełniam jakiś błąd i kolejnych staram się unikać ...
u ''opozycjonisty'' jest inaczej ...
i to co w nim dla mnie jest śmieszne dla niego jest tragiczne :]

jego ''ego'' przesłoniło mu racjonalność myślenia i teraz kiedy widzi że totalnie go ''olewam'' uczepił się fobiaka...

ale ja fobiaku widzę coś z siebie a to nie wróży nic dobrego dla forumowego ''opozycjonisty'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Trzykrotka niezalogowany
22 lutego 2020r. o 15:01
ale ty jesteś durny, przecież to fobiak go zaczepił :D co za baran :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
22 lutego 2020r. o 15:07
przegłu.pie..
myślisz że ja nic nie robię tylko czytam wszystkie posty?

mam to gdzieś tym bardziej jak czytam takich jak ty ''inbecylów'' (sic! ) :]


dlatego skoro już tu jesteś i czekasz na moją odpowiedź masz ją ...

widzisz ''gest lichockiej'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Trzykrotka niezalogowany
22 lutego 2020r. o 15:13
widzę że nie czytasz ośle :D dlatego piszesz brednie :D

najpierw komentujesz post pisany przez fobiaka skopiowany przez M1 niewiedząc, że to jego śmiejąc się , że jest głupi a później jeszcze dodatkowo krytykujesz M1 za to, że zaczepia fobiaka kiedy było na odwrót : D

"punkt spojrzenia często uwarunkowany jest własnym punktem postrzegania otaczającej nas rzeczywistości ...;)
a kiedy błędny osąd oparty na narzuconym przez kogoś jej oceny popieramy dodatkowo własnym egoizmem ,wtedy już jest po nas..."

kompletny bezsens, widać że zamiast do szkoły chodziłeś pod winkiel na Tyrankiewiczów :D

kolega :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
22 lutego 2020r. o 15:59


fobiak 7 godz. 23 min. temu


M21W2 4 godz. 31 min. temu


fobiak 4 godz. 0 min. temu
bolus nie wiem co tym kradzionym linkiem chcesz przekazac, moze wyjasnisz. twoja rola na tym portalu ogranicza sie na kopowaniu i wklejaniu starych smieci z najgorszymi polskimi metami.



M21W2 3 godz. 12 min. temu
Fobiaczku nie wiem co tym kradzionym linkiem chcesz przekazać, może wyjaśnisz. twoją rola na tym portalu ogranicza się na kopiowaniu i wklejaniu śmieci

no i ja ...



~~Kasztanowa Gynostemma 2 godz. 48 min. temu


no i ci się dostało fobiak :)

''wyrocznia'' przemówiła ...hahahaha

jak zwykle w swoim ,niepowtarzalnym ''stylu''

ty wklejasz śmieci a on nie ...

no i ty..



~~Perłowoszara Trzykrotka 49 min. temu

ale ty jesteś durny, przecież to fobiak go zaczepił co za baran

baranie :)
wklejenie przez fobiaka filmiku to ''zaczepka'' ?

kogo ''zaczepił''?

musisz być wyjątkowym baranem by tak twierdzić ...
ale natychmiastowa wręcz odpowiedź tego M to już zaczepka mająca tylko sprowokować fobiaka zresztą jak zwykle prostacka w prostocie bo sama kopia pierwszych wyrazów mówi sama za siebie że facet jest zbyt ''cienki'' na własne słowa dlatego posiłkuje się czerpaniem od innych ...

by to dotarło do ciebie baranie :] jeszcze raz ...

fobiak 7 godz. 23 min. temu


M21W2 4 godz. 31 min. temu


fobiak 4 godz. 0 min. temu
bolus nie wiem co tym kradzionym linkiem chcesz przekazac, moze wyjasnisz. twoja rola na tym portalu ogranicza sie na kopowaniu i wklejaniu starych smieci z najgorszymi polskimi metami.



M21W2 3 godz. 12 min. temu
Fobiaczku nie wiem co tym kradzionym linkiem chcesz przekazać, może wyjaśnisz. twoją rola na tym portalu ogranicza się na kopiowaniu i wklejaniu śmieci

:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Trzykrotka niezalogowany
22 lutego 2020r. o 16:18
nie wiem co chcesz tym udowodnić :D że nic nie rozumiesz czy że zgłupiałeś całkiem na starość :D ja idę z żoną na prywatkę a ty siedź tu jak obserwuję robisz to od kilku lat :D bez odbioru :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
22 lutego 2020r. o 16:26
nic nie muszę udowadniać ...
czas i forma publikacji postów jest jasna ...
ale dla ciebie za trudna ...

''na prywatkę ''?...hahaha
''z żoną ''? hahahaha

daj sobie spokój z taką ściemą ... :]

BARANIE ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 lutego 2020r. o 16:32
Jestem na 100% przekonany że Fobiak zrozumiał co chciałem wklejką jego częściowego komentarza skierowanego do mnie jemu przekazać .
Mogłem to skomentować krótko - pouczasz innych a sam to robisz .
Lub :-
Kocioł garnkowi przygania a sam smoli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza