Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urząd skarbowy ostrzega
~~obywatel niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 16:42
pisowcu idź do lekarza. Koniec złej zmiany jest bliski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 19:17
Każdą dyskusję sprowadzacie do walki PiS - PO. Obie strony tej walki to ludzie nie rozumiejący, że "Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się."
Dajecie się rozgrywać jak dzieci.

Nikt wam nie każe dawać pieniędzy księdzu. Chcecie - dajecie. Nie chcecie - nie dajecie. Ksiądz wam ich z gardeł nie wyrywa. Jesli wierzycie, że jak wam pokropi trumnę to wam otworzy jakieś drzwi, albo weźmie kasę za umarłego 5 miesięcy wcześniej i coś załatwi w jego sprawie to płaćcie i nie narzekajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oni? niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 19:27
Tak tylko w grupie uważacie się za mocnych
Do tego kominiarki i pałki w rękach
Popie ni " narodowcy" ze smarkami pod nosem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 sierpnia 2017r. o 19:42
"Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem. No nie mogę. O kur..; w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego) mam niby jakieś obowiązki, a przecież – pustka, jakby zupełnie nie miało znaczenia czy wstanę czy nie wstanę, czy zrobię coś, czy nie zrobię (ja Kocham Bolec.Info ę) higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen. (Ja pierd…, kur..)."



Dopisane 01.08.2017r. o godz. 19:42:

:| chtoś zmodyfikował
:|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chamski chadziar niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 20:55
~~ napisał(a): Każdą dyskusję sprowadzacie do walki PiS - PO. Obie strony tej walki to ludzie nie rozumiejący, że "Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się."
Dajecie się rozgrywać jak dzieci.
...


Dokładnie. Czekam czasów , gdy Ludzie przestaną podążać za zasadą dziel i rządź ... i zrozumieją tę prostą dewizę.

Przypomnę zgromadzonym , że jeszcze sto lat temu Ludzkość nie znała pojęcia Urząd Skarbowy , to żydobanksterski wymysł z prawem do blokowania kont.

Ja miałbym ostrzeżenie do Urzędu Skarbowego , co zrobicie jak się Naród wkuwi i przestanie płacić ? Czołgi na nas wyślecie ? Komorników , sędziów i prokuratorów ?

Was jest garstka , a My jesteśmy suwerenem :)

Władze się zmieniają , opcje się zmieniają , ale system pozostaje ten sam . System wyzysku. Cwaniacy w krawacikach i cwaniary w garsonkach żerujący na Społeczeństwie , urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie mogą być dzisiaj dumni , bo udzielają dobrych rad nie wiedząc komu służą ... ale to się może zmienić .... nie znacie dnia , ni godziny upadku systemu. A to , że pierdutnie jest bardziej pewne niż dwa razy dwa :)

Można oszukiwać przez jakiś czas wąską grupę , ale nie da się oszukać wszystkich i na zawsze :)

Zamiast ściągać haracz , jak typowa struktura mafijna Panie Naczelniku Urzędu Skarbowego , proponuję zająć się lokalną produkcją pieniądza . Wtedy będziemy mogli mówić o Skarbówce z kasą ... a tak , to pan jesteś szefem współczesnej Hermandaty :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 21:46
Zapraszam do wszystkich ma rynek koło szpitala niby im się nie opłaca a stoją po kilkanaście lat ,proszę sprawdziś czy mają kasy fiskalne ,jeżeli by nie mieli to nawet w jeden rok im już by się nie opłabało stać bo opłaty stoiska i benzyny przewyższają obroty! jedno wielkie ściemnianie was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 21:52
DP napisał(a): "Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem. No nie mogę. O kur..; w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego) mam niby jakieś obowiązki, a przecież – pustka, jakby zupełnie nie miało znaczenia czy wstanę czy nie wstanę, czy zrobię coś, czy nie zrobię (ja Kocham Bolec.Info ę) higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen. (Ja pierd…, kur..)."
Dopisane 01.08.2017r. o godz. 19:42: :| chtoś zmodyfikował
:|
:| :| :| :| dzien swira ... a ja zem myslal ...ze ty tak se sam to wykminil ;( ;( ;(

DP - Jakie ma pan wykształcenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 21:55
Wolę o tym nie mówić... ?? CzYZ t@k ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza