Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poprzyjmy PiS - Poprzyjmy silną Polskę

16007
#ZlotyBogdan nieaktywny
24 sierpnia 2017r. o 18:38
ZachÄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZlotaLanca niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 18:48
Ale co popierać? Miliony wywalone na miesięcznice? Wycinke puszczy? Kompromitacje i zdegradowanie stadniny w Janowie? Bartłomieja Misiewicza? Ostatniej kompromitacji Autosana? Czy Błaszczaka i jego bezczelność wobec tragedii na Pomorzu? Dodajmy jeszcze zamach na suwerenność sądów (znam się na prawie znacznie ponad przeciętną krajową). Proszę o ustosunkowanie się do tych spraw w sposób mądry i przekonujący, a nie że "Platforma przez 8 lat zrobiła...". Nie jestem za PO i nigdy nie byłem, spróbuj mnie przekonać do PISu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popieram niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:07
Uwazam Prawo i Sprawiedliwosc za dobra partie, o nastawieniu konserwatywnym i narodowym, ktora troszczy sie o zwyklego obywatela i rodziny 500 plus i teraz beda takze tansze mieszkania dla mlodych ludzi. Podoba mi sie takze przywrocenie poprzedniego wieku emerytalnego, przywrocenie 8 letniej podstawowki. Takze reforma sadow jest bardzo dobra. Znalazloby sie jeszcze pare rzeczy :-) ale poczekajmy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popieram niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:08
Uwazam Prawo i Sprawiedliwosc za dobra partie, o nastawieniu konserwatywnym i narodowym, ktora troszczy sie o zwyklego obywatela i rodziny 500 plus i teraz beda takze tansze mieszkania dla mlodych ludzi. Podoba mi sie takze przywrocenie poprzedniego wieku emerytalnego, przywrocenie 8 letniej podstawowki. Takze reforma sadow jest bardzo dobra. Znalazloby sie jeszcze pare rzeczy :-) ale poczekajmy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:42
Również jestem sympatykiem PiS
Podoba mi się profesjonalizm jaki ta partia sobą reprezentuje.
Słucha głosu ludu i w większości dostosowuje się - podatek paliwowy.
Chcą żeby nasza ojczyzna stałą się silną Polską która wstaje z kolan postkomunizmu.
Reforma sądownictwa jest bardzo ważna, tylko ten co ma układy jest przeciwnikiem tej reformy lub nigdy nie była w sądzie i myśli że czeka go tam sprawiedliwość.
Podoba mi się 500+ ale ja nie biorę bo mi nie przysługuje.
Popieram wycinku w puszczy, nie widzę w tym nic złego. minister Szyszko mnie przekonuje, nie znam się na drzewach ale rozumiem dobre intencje.
Podoba mi się przypominanie o bohaterach narodowych czyli żołnierzach AK.
Zakaz przyjmowania imigrantów jest dla mnie również bardzo ważny.
Ja pragnę Polski w której jest prawo i sprawiedliwość na porządku dziennym, jeśli zawinię to mnie skażcie sprawiedliwie ale bez znaczenie czy jestem prezesem czy biedakiem.

Zasadniczo PiS ma dobre intencje, i najważniejsze że nie daje się skorumpować jak wszyscy inni : PO,SLD,PSL,Nowoczesna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Tomek niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:48
Puszcza istnieje dluzej niz Polska i nigdy nikt jej nie ruszal, a Ty popierasz jej wycinke, bo Szyszko Cie przekonuje? Reforma sadow jedno, a rozwalanie ich suwerennosci to drugie. Nie moze partia(obohetnie jaka) miec wladzy nad Sadami, bo to prowadzi to falszowania wyborow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:52
PiS JEST DO DUPY!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 19:54
~~Do Tomek napisał(a): Puszcza istnieje dluzej niz Polska i nigdy nikt jej nie ruszal, a Ty popierasz jej wycinke, bo Szyszko Cie przekonuje? Reforma sadow jedno, a rozwalanie ich suwerennosci to drugie. Nie moze partia(obohetnie jaka) miec wladzy nad Sadami, bo to prowadzi to falszowania wyborow.

Popieram, PIS musi być zdelegalizowany bo niszczy Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.