Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzi w Bolesławcu
~~Ktos niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 9:58
Niby miastowi a słoma z butów tu niektórym wystaje ,a zakład w którym pracujemy to wszystkim pasuje ,też,pewnie komuś przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ali niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 10:13
Na ul. Ceramicznej spokój, nie śmierdzi i jest pięknie, czasem jakiś narwaniec przeleci na ścigaczu, ogólnie jest super. Pogoda piękna, chyba pospacerujemy z pieskami po łąkach i lasach. Ech żyć się chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrus niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 12:01
Bardziej niż smród denerwują mnie drogi całe w gownach po traktorach jak przejechałem ostatnio przez Łaziska to tragedia dlaczego rolnicy nie czyszcza opon po wyjeździe z pola ? Na zachodzie potężne kary sa za takie brudactwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~agronom niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 12:08
Problemem nie jest obornik, bo ten od wieków na pola uprawne jest wywożony. PROBLEM LEŻY W NIECHLUJSTWIE I NIE LICZENIU SIĘ Z INNYMI MIESZKAŃCAMI PRZEZ PSEUDO ROLNIKÓW. Obornik po wysianiu przez rozrzutnik powinien być natychmiast za pomocą agregatu ścierniskowego wymieszany z ziemią. A że okoliczni obszarnicy ziemscy są nietykalni dlatego jest jak jest. agronom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 12:36
~~agronom napisał(a): Problemem nie jest obornik, bo ten od wieków na pola uprawne jest wywożony. PROBLEM LEŻY W NIECHLUJSTWIE I NIE LICZENIU SIĘ Z INNYMI MIESZKAŃCAMI PRZEZ PSEUDO ROLNIKÓW. Obornik po wysianiu przez rozrzutnik powinien być natychmiast za pomocą agregatu ścierniskowego wymieszany z ziemią. A że okoliczni obszarnicy ziemscy są nietykalni dlatego jest jak jest. agronom
raczej zaorany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 14:57
Wczoraj po południu jechałem autem na cmentarz na ul lubańskiej a dokładniej obok starego cmentarz na całej długości jezdni z prawej strony jadąc w kierunku ul Śluzowej były ślady gubienia przysłowiowego g____a jadąc autem najechałem na ten gnój po zatrzymaniu i kiedy wysiedliśmy wraz z rodziną poczuliśmy potworny smród jakby jakąś padlizna pojechałem na myjnię ale to nic nie dało smród pozostał . Nie wiem dlaczego urzędnicy naszego miasta nie czują i nie widzą tego co się wywozi to przecież nie jest żaden ekologiczny gnój tylko jakieś śmierdzące śmierci i odpadki z jakieś ubojni albo tym podobne. Czy ktoś w końcu się tą sprawą zainteresuje z władz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j€bi€ niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 15:32
Smród pochodzi z kilku źródeł bader ,srg ,kanalizacja miejska jakiś rolnik i odpowiednia pogoda sprawia że krec I€ w całym mieście a ludzie chodzą ze skwaszonymi minami i obwonchują się wzajemnie.
Urzędasy czas wyjść z ratusza i zająć się SMRODEM !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~r niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 18:18
~~Ina napisał(a): Kiedyś ludzie trzymali świnie krowy owce kury i tez śmierdzialo i nikt nie narzekał a teraz trochę smrodu i wszyscy umieraja


bo mamy 21 wiek a nie 16 i srodek wsi zabitej dechami. ja wiem ze boleslawiec to male miasto ale jednak miasto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.