Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie, dwie osoby ranne
~~ niezalogowany
2 września 2017r. o 12:58
Mchmielowiec napisał(a): Nie wiem jak tam można nie zauważyć auta które jechało od strony legnicy w strone bolesławca. Sprawca kłamie widocznie za szybko jechał i udeżył w tył audi które straciło panowanie nad autem na mokrej nawierzchni i uderzyło czołowo w citroena jadącego w stronę legnicy z przeciwległego pasa i tyle w temacie tam nie ma możliwości nie zauwayć auta jadącego w strone bolesławca poprostu kierowca volkswagena ma ciężką nogę aż starch jeżdzić po mieście wiedząc że tacy kierowcy jak on maja prawo jazdy .


dokładnie....jeszcze ktoś próbuje go bronić na forum..................wieksze kary dla takich kierowców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
16095
#Mchmielowiec nieaktywny
2 września 2017r. o 13:04
Nie wiem jak tam można nie zauważyć auta które jechało od strony legnicy w strone bolesławca. Sprawca kłamie widocznie za szybko jechał i udeżył w tył audi które straciło panowanie nad autem na mokrej nawierzchni i uderzyło czołowo w citroena jadącego w stronę legnicy z przeciwległego pasa i tyle w temacie tam nie ma możliwości nie zauwayć auta jadącego w strone bolesławca poprostu kierowca volkswagena ma ciężką nogę aż starch jeżdzić po mieście wiedząc że tacy kierowcy jak on maja prawo jazdy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złomek z yaponii niezalogowany
2 września 2017r. o 14:15
Mchmielowiec napisał(a): Nie wiem jak tam można nie zauważyć auta które jechało od strony legnicy w strone bolesławca. Sprawca kłamie widocznie za szybko jechał i udeżył w tył audi które straciło panowanie nad autem na mokrej nawierzchni i uderzyło czołowo w citroena jadącego w stronę legnicy z przeciwległego pasa i tyle w temacie tam nie ma możliwości nie zauwayć auta jadącego w strone bolesławca poprostu kierowca volkswagena ma ciężką nogę aż starch jeżdzić po mieście wiedząc że tacy kierowcy jak on maja prawo jazdy .
każdy baran w mojej wsi ma holswagena tdi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA PIERDOLE niezalogowany
2 września 2017r. o 14:30
ty to kazmirz jesteś wybitny. nawet nie potrafisz zredagować poprawnie cytatu, który i tak przerabiałeś. no kobieta lekkich obyczajow tvn czeka, ale chyba coś słaby jesteś, że dalej cie nie chcą.
screeny są jakby co konfituro

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza