Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie strajku w Surminie
~~oli niezalogowany
5 września 2017r. o 8:14
~~ napisał(a): A dlaczego skarb państwa pozbył się tej spółki? No wiem, taka była wówczas polityka ala Balcerowicz, ale teraz z perspektywy czasu widać, że nie było to korzystne dla państwa.
Szybka sprzedaż Kopalni Pasków Szklarskich Osiecznica,brał w tym udział między innymi, minister Kaczmarek.Spowodowała- wycofanie się; Grup Pilkngton z inwestycji jednego z największych zakładu w Europie w Strefie Ekonomicznej Wykroty( to jest tam gdzie obecnie jest gazeciarnia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
5 września 2017r. o 8:17
Drogi czytelniku. Mam pytanie do Pana. Czy może mi Pan podać kopalnię o takim potencjale jak Surmin, która do tej pory jest Spółką Skarbu Państwa? Wtedy większość zakładów zostało sprzedanych różnym inwestorom zagranicznym i krajowym.

Jeżeli chodzi o nazwiska członków Zarządu i Rady Nadzorczej a także nazwisko Ministra Skarbu Państwa proszę szukać w KSR.

Natomiast artykuł jest o bieżących pracowniczych sprawach w kopalni znajdującej się w Gminie Nowogrodziec.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do redakcji, chętnie porozmawiam na te tematy.


Dopisane 05.09.2017r. o godz. 08:17:

~~oli napisał(a):
~~ napisał(a): A dlaczego skarb państwa pozbył się tej spółki? No wiem, taka była wówczas polityka ala Balcerowicz, ale teraz z perspektywy czasu widać, że nie było to korzystne dla państwa.
Szybka sprzedaż Kopalni Pasków Szklarskich Osiecznica,brał w tym udział między innymi, minister Kaczmarek.Spowodowała- wycofanie się; Grup Pilkngton z inwestycji jednego z największych zakładu w Europie w Strefie Ekonomicznej Wykroty( to jest tam gdzie obecnie jest gazeciarnia)


To jest nieprawdziwa informacja. Proszę zapytać o to Zarząd Osiecznicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
5 września 2017r. o 8:29
Kazimierz Marczewski napisał(a): , przypominam, że wtedy blisko 27 mln Polaków otrzymało świadectwa udziałowe, które mogło zamienić na akcje NFI.

Korzystając z okazji pozdrawiam byłych i obecnym pracowników Surmin - Kaolin SA.

Czyli dostała połowa Polaków? Ja nie dostałem, mój brat, moja mama, mój tata, moja żona i dziecko też nie dostały. Z twoich kalkulacji wynika, ż

Zmoderowano 05.09.2017 godz.10:39 - powód: Wypowiedź chama (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
5 września 2017r. o 8:36
~~. napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): , przypominam, że wtedy blisko 27 mln Polaków otrzymało świadectwa udziałowe, które mogło zamienić na akcje NFI.

Korzystając z okazji pozdrawiam byłych i obecnym pracowników Surmin - Kaolin SA.

Czyli dostała połowa Polaków? Ja nie dostałem, mój brat, moja mama, mój tata, moja żona i dziecko też nie dostały.


Wtedy tyle osób było uprawnionych. Proszę poczytać trochę na ten temat, komu i dlaczego wtedy przysługiwały te świadectwa.

Zmoderowano 05.09.2017 godz.10:40 - powód: Usunięty fragment chamskiego cytatu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
5 września 2017r. o 8:39
To było uprawnionych czy otrzymała?

Zmoderowano 05.09.2017 godz.10:39 - powód: Brak kultury - wypowiedź chama (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
5 września 2017r. o 8:45

Anonimie, po pierwsze nie ubliżaj, a po drugie to nie ja tworzyłem program i Ustawy o Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, zapraszam do lektury mnóstwo o tej formie prywatyzacji znajdziesz w internecie. Zapraszam do redakcji po raz kolejny. Chętnie porozmawiam.

Zmoderowano 05.09.2017 godz.10:40 - powód: Usuniety cytat (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~www niezalogowany
5 września 2017r. o 9:36
Dlaczego po prywatyzacji firmy ustanowiono nowe stawki dla pracownków, niekorzystne oczywiście? Zabrano szkodliwe, chociaż wiadomo nie od dziś, że zapylenie na halach i pakowanie "bielonego" równa się pylica i uczulenia skórne. Dobrze, że w końcu się coś zmieniło i związkowcy z górą doszli do porozumienia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2017r. o 9:57
~~www napisał(a): Dlaczego po prywatyzacji firmy ustanowiono nowe stawki dla pracownków, niekorzystne oczywiście? Zabrano szkodliwe, chociaż wiadomo nie od dziś, że zapylenie na halach i pakowanie "bielonego" równa się pylica i uczulenia skórne. Dobrze, że w końcu się coś zmieniło i związkowcy z górą doszli do porozumienia...


To zasługa Solidarności. Brawo tak trzymać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza