Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miejsca postojowe dla rowerów
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 9:09
~~Ja napisał(a): Jest 8 podwójnych stojaków.

To gdzie pozostałe 8 ? Stoi jak byk 16 STOJAKÓW typu "U"
to musi być jakiś przekręt.

A tu wiata 5 metrowa ze stojakami za 5 tysi. - dwie takie wiaty to nadal mniej niż te 21 tysi.

Może ktoś coś ? Redaktorzy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Al niezalogowany
27 września 2017r. o 18:03
Policz sobie poliwęglan około 90zl za metr kwadratowy. Konstrukcja ocynkowana i malowana Proszkowo. Stojaki z nierdzewki koszt jednej to około 400zl. (Jak nie lepiej) a wiata o ile się nie mylę ma okolo 10mb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 21:09
Dlaczego nie wykonala tego firma z Boleslawca? Pieniazki zostalyby w miescie.
Powinnismy dbac o to by lokalne firmy i ludzie mieli co robic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 września 2017r. o 9:27
"~~Ja napisał(a): Jest 8 podwójnych stojaków.

To gdzie pozostałe 8 ? Stoi jak byk 16 STOJAKÓW typu "U"
to musi być jakiś przekręt."

Jeszcze raz powtórzę: 8 podwójnych. Rower możesz przyczepić z prawej lub lewej strony konstrukcji, czyli dwa rowery na jeden stojak. 8x2=16. W tekście jest błąd. Powinno być napisane 16 miejsc dla rowerów, a nie 16 stojaków. A Ty juz przekrętu szukasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hhygh niezalogowany
28 września 2017r. o 10:55
Jak tam dojechać rowerem, skoro obok na chodniku stoją samochody urzędników???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tola niezalogowany
28 września 2017r. o 11:49
No, ale w ten sposób liczysz jeden stojak podwójnie! Powinno być 8 stojaków na 16 rowerów. Droga Redakcjo, weźcie to doprecyzujcie, bo zaraz będzie jakaś mega afera!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CCC niezalogowany
28 września 2017r. o 18:45
FAJNY POMYSŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 9:55
~~Al napisał(a): Policz sobie poliwęglan około 90zl za metr kwadratowy. Konstrukcja ocynkowana i malowana Proszkowo. Stojaki z nierdzewki koszt jednej to około 400zl. (Jak nie lepiej) a wiata o ile się nie mylę ma okolo 10mb


Znalazłem gotową wiatę pięciometrową za 5 tysięcy ze stojakami. Dwie takie wiaty to nadal mniej niż zapłacono za tą. Ba nawet 4 takie wiaty by się zmieściły w tych pieniądzach.

Niestety redaktory bolec wycinają linki z komentarzy i nie mogę umieścić linka do wiaty. Ale każdy może sprawdzić wpisując w google wiata poliwęglanowa ze stojakami.

Pytam się co tu kosztowało te 20 tysięcy ? Panowie redaktorzy może jakieś małe śledztwo dziennikarskie ? W końcu to z naszych piniędzy .... ta wiata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.