Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droższe ciepło na zimę zapewnione
~~fghsfgh niezalogowany
27 września 2017r. o 11:49
Odwracacie kota ogonem. A słyszeliście coś o zmniejszaniu CO2?
Nagonka na dym z kominów? Nagonka na elektrownie węglowe, nagonka na kopalnie węgla?
Chcieliście UE to bulić albo kupować piece na gaz i też bulić :)
To jest właśnie problem ciepłowni że dzisiaj masz wygodnie a jutro podniosą ci ceny bo węgiel drogi.
Jeżeli chcieliby aby ludzie mieli czyste ogrzewanie to zeszliby z kosztów projektów CO na gaz i z VATu na piece gazowe a tak wchodzi się w koszta podłączeń budynków i jeszcze większego wykorzystania miału węglowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 11:56
~~ napisał(a): Mnie nie oszukal. Maja znowu moj glos.


JESZCZE ZABECZYSZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fghzghz niezalogowany
27 września 2017r. o 11:56
~~BOlek napisał(a): Frankowicze sami się oszukali... Jak można było brać kredyt we Frankach jak zarabia się w złotówkach. Chcieli mieć tani kredyt i się przeliczyli...


Po prostu "inteligenc"i uwierzyli że Polska jest tygrysem gospodarczym i Frank nigdy nie podrożeje aż tu podrożał o 100% :)
Euro też podrożało o 100% i dolar też o 100% i nic a nic nie mogą pojąć dlaczego tygrys gospodarczy stracił 100% wartości złotówki.
Podobne to wszystko jest do czasów PRLu gdzie strajkowano i zastanawiano się dlaczego nic nie ma w sklepach. Inteligencja nie wpadła na to że jak się leży to nic z taśmy produkcyjnej nie schodzi :)
Dzisiaj młodzi biorą kredyty i "studiują" historię albo zarządzanie i za kilka lat gdy nie będą mieli na spłatę kredytu będą się zastanawiali dlaczego żaden ślusarz czy budowlaniec nie chce pracować w fabrykach.
Franki nie biorą się ze studiowania polonistyki, historii, zarządzania tylko z produkcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~józek niezalogowany
27 września 2017r. o 14:07
skąd ten gość ? chyba nie z Bolca !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
27 września 2017r. o 14:41
~~ napisał(a): Mnie nie oszukal. Maja znowu moj glos.


Nie mam na myśli patologi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A to ciekawe niezalogowany
27 września 2017r. o 17:07
Pan prezes Korolkiewicz mówi że to jego spółka .

Może by redakcja zapytała prezesa czy ma pakiet większościowy udziałów .
To było do przewidzenia że podłączenie do sieci miejskiej uzależni klientów.
Tajemnicą poliszynela jest fakt że miesięczne utrzymanie klitek w blokowiskach jest droższe niż utrzymanie domku jednorodzinnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~USA niezalogowany
27 września 2017r. o 17:09
A mi się nie podobało i wyjechałem.
I wszystkim marudą którzy płaczą na forum też tak proponuje.
Skomleć każdy umie ale jak już coś zrobić to nie, to wina Tuska, Merkel itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rico niezalogowany
27 września 2017r. o 17:45
A jednak poprzedni prezes był lepszy. O tyle ,ze nie drożało!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza