Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droższe ciepło na zimę zapewnione
~~Bolecnauta niezalogowany
27 września 2017r. o 10:57
to wina kfaczynskiego szydło i szyszko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 11:06
~~Bolecnauta napisał(a): to wina kfaczynskiego szydło i szyszko

Chcieliście PISu to bulić i mordy w kubeł .Węgiel w zeszłym roku kupowałem po 640 zł za tonę obecnie ten sam węgiel kosztuje 860 zł za tonę i to jeszcze go brakuje ,ale Szydło mówi ,że kopalnie są rentowne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
27 września 2017r. o 11:27
Ja nie chciałem ale nieroby głosowali na pis żeby dostać 500+ (na każde dziecko) kosztem pracujących. Poza tym pis oszukał frankowiczów i wszystkich oszukał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z załogi niezalogowany
27 września 2017r. o 11:34
A co z ambitnymi planami podłączania ciepłej wody użytkowej do mieszkań? za co wywalono p. Ogrodnika, który sam wpadł na ten pomysł. Tak ważne pomysły już nieaktualne, bo go nie ma? Panie prezydencie, podwójne standardy?, nie rozlicza pan już z tego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 września 2017r. o 11:35
Mnie nie oszukal. Maja znowu moj glos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To są efekty... niezalogowany
27 września 2017r. o 11:38
To są efekty rządów POiPSL.
Proszę dogłębnie i obiektywnie poznać przyczyny a nie obciążać obecnie rządzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BOlek niezalogowany
27 września 2017r. o 11:39
Frankowicze sami się oszukali... Jak można było brać kredyt we Frankach jak zarabia się w złotówkach. Chcieli mieć tani kredyt i się przeliczyli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Annnia niezalogowany
27 września 2017r. o 11:47
Frankowiczom nie powinno się pomagać wiedzieli jakie jest ryzyko ja mam kredyt w pln i też odsetki to może też powinnam żądać pomocy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.