Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remont ulicy Miłosza zakończony
~~Citizen niezalogowany
3 października 2017r. o 5:30
Czy masz na myśli "CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE MEDENT"?
REGON: 231210537
Wg danych z poniższej strony
https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx
"CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE MEDENT TOMASZ BABIJCZUK".

Nie wiem, czy to ma jakiś związek, gdyż asfalt przy przychodni już był położony, a jaki wpływ na jej funkcjonowanie miałoby mieć położenie kolejnego odcinka?

Moim zdaniem to nie ma związku, lecz to jest moja subiektywna opinia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bua cha cha masa ciemna niezalogowany
3 października 2017r. o 8:25
~~Citizen napisał(a): Czy masz na myśli "CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE MEDENT"?
REGON: 231210537
Wg danych z poniższej strony
https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx
"CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE MEDENT TOMASZ BABIJCZUK".

Nie wiem, czy to ma jakiś związek, gdyż asfalt przy przychodni już był położony, a jaki wpływ na jej funkcjonowanie miałoby mieć położenie kolejnego odcinka?

Moim zdaniem to nie ma związku, lecz to jest moja subiektywna opinia.


No co ty, to najbardziej obiektywna opinia.Asfalt przy przychodni wyrósł tam zanim ją zbudowali. Asfalty tak mają że same rosną. Nie szukajcie czarownic to całkowity przypadek że akurat na tej ulicy zrobili .W ratuszu rzucają kostką i na kogo wypadnie na tego BĘC asfaltem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 9:21
Jak ulica Miłosza, to pewnie jakiś Miłosz tam mieszka. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 16:08
Żal, że w Bolesławcu tam gdzie mieszka po 30, 45, 50 rodzin od 5 lat Miasto (czytaj radni, prezydent) dróg nie ma, a tam gdzie parę domków, no może 10 droga powstała natychmiast. Bolesławianie zaraz to wychwycili i najzwyczajniej mają uzasadniony żal. Czy to się zmieni ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~korupcja ? niezalogowany
3 października 2017r. o 17:43
~~ napisał(a): Żal, że w Bolesławcu tam gdzie mieszka po 30, 45, 50 rodzin od 5 lat Miasto (czytaj radni, prezydent) dróg nie ma, a tam gdzie parę domków, no może 10 droga powstała natychmiast. Bolesławianie zaraz to wychwycili i najzwyczajniej mają uzasadniony żal. Czy to się zmieni ???


To nic innego jak protekcja , szemrane kolesiostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~korupcja ? niezalogowany
3 października 2017r. o 17:43
~~ napisał(a): Żal, że w Bolesławcu tam gdzie mieszka po 30, 45, 50 rodzin od 5 lat Miasto (czytaj radni, prezydent) dróg nie ma, a tam gdzie parę domków, no może 10 droga powstała natychmiast. Bolesławianie zaraz to wychwycili i najzwyczajniej mają uzasadniony żal. Czy to się zmieni ???


To nic innego jak protekcja , szemrane kolesiostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 17:57
c=~~bua cha cha masa ciemna]
No co ty, to najbardziej obiektywna opinia.Asfalt przy przychodni wyrósł tam zanim ją zbudowali. Asfalty tak mają że same rosną. Nie szukajcie czarownic to całkowity przypadek że akurat na tej ulicy zrobili .W ratuszu rzucają kostką i na kogo wypadnie na tego BĘC asfaltem.

@bua cha cha masa ciemna
Skoro jak piszesz, odcinek przy przychodni powstał przed jej powstaniem, to jak do tego ma się położenie kolejnego odcinka tej ulicy?
Bo o tym tu chyba jest mowa, a nie o tym pierwszym odcinku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To ja zleciłam :D niezalogowany
3 października 2017r. o 22:23
Kupiłam tam domek w zabudowie szeregowej, z małym wybiegiem a'la Guantanamo Bay detention camp i widząc ten kiepski dojazd zdecydowałam, że musi to się zmienić.
I zmieniło się. :D
Czy to nie jest wspaniałe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.