Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe NA ŻYWO
~~Ty niezalogowany
13 października 2017r. o 13:57
Panie Bernardzie. Jak jedziesz i kierujesz autem, to nie czytaj SMSów ... :), bo nie dojedziesz na program. Szkoda by było .:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ty niezalogowany
13 października 2017r. o 13:59
Dźwięk kiepski. Dobrze by było mówić do mikrofonów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tola niezalogowany
13 października 2017r. o 14:12
~~Ty napisał(a): Dźwięk kiepski. Dobrze by było mówić do mikrofonów


Umyj uszy, ja słyszałem elegancko. Konwencja programu ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 października 2017r. o 15:03
~~al napisał(a): No. "Kropka nad i" to nie jest .


Dopiero teraz mi mówisz? Ale mnie wkręcili...


Dopisane 13.10.2017r. o godz. 15:02:

~~Widz napisał(a): A wg mnie fajny. naturalny bez zadęcia. . w kwestii kostki na Zgorzeleckiej pan Bernard ma rację. Nie ma co bronić przegranej sprawy, no chyba że tv świadczy usługi dla powiatu :) Świadczy?


Nie wiem jak TV Łużyce, ale Bolec.Info też czasem realizuje zlecenia z powiatu i nic to nie zmienia. Przyjmij, że pogląd Ilony może być jej opinią niezależną od tego, kto komu co zleca. Chyba wszystkie lokalne media świadczą czasem usługi dla samorządów. Ale to nie przeszkadza nam w myśleniu.


Dopisane 13.10.2017r. o godz. 15:02:

~~Iga napisał(a): Fajny program na luzie , przy okazji oglądam TV Łużyce więc na pewno obejrzę nowe propozycje. Pozdrawiam


Dzięki : )


Dopisane 13.10.2017r. o godz. 15:03:

~~Gostek napisał(a): fajna rozmowa z jajem. Pozdrawiam


Dzięki : )

Zapraszam za tydzień, może być więcej "jaja" : )


Dopisane 13.10.2017r. o godz. 15:03:

~~Ty napisał(a): Panie Bernardzie. Jak jedziesz i kierujesz autem, to nie czytaj SMSów ... :), bo nie dojedziesz na program. Szkoda by było .:)


To czemu do mnie piszesz jak jadę?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
13 października 2017r. o 15:57
a kto ci każe czytac jak jedziesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 października 2017r. o 16:30
~~. napisał(a): a kto ci każe czytac jak jedziesz?


Nikt, ale myślałem, że to od Ciebie : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~smakosz niezalogowany
13 października 2017r. o 18:16
Ta pani reklamuje na CB Radio restaurację Petrochemia, mówiąc, że porcje tam "ogromniaste". Przynajmniej od kilkunastu miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ol niezalogowany
13 października 2017r. o 21:50
Dwoje byłych rzeczników z Ratusza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.