Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biznesowe perpetuum mobile
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 18:15
czy pan prezydent wtedy dostał pensję od rady miasta na maxa za uczciwość i zakończenie sprawy przez prokuraturę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Etylina95 niezalogowany
2 listopada 2017r. o 18:21
Tak, to pokolenie które lubi papierowe albumy. Przyjdzie czas pooglądać zdjęcia... Bardzo wesołe są. W sam raz na zakończenie kadencji z przytupem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 18:41
JA SPRAWDZIŁ BYM LUDZI Z KOMISJI PRZETARGOWEJ KIM BYLI I KIM OBECNIE SĄ WSZYSTKICH RADNYCH CO ZYSKALI PO DZIWNEJ UCHWALE MIASTA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~car niezalogowany
2 listopada 2017r. o 19:14
"Jak się skończy dynastia, to wykopię te słoiki z kasą schowane na lata chude bez korony. Możecie mnie cmoknąć :)"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaaaa niezalogowany
2 listopada 2017r. o 19:48
Ponoć: Auto line płacą ładne pieniądze za wynajem placu,
Przez taki długi okres,można też nabić sobie kasę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
2 listopada 2017r. o 20:13
Pisać każdy może raz trochę lepiej, raz trochę gorzej i tak mamy w przypadku tego tematu. Mam wrażenie, że pan Bernard też lubi bić pianę. Dzisiaj po wielu latach, przypomnę, że miasto pozbyło się tego placu za kwotę wyższą niż obecna "oferta" komornika to mówiło się wówczas, że miasto sprzedało ten plac za "grosze".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 20:31
~~Malkon napisał(a): Pisać każdy może raz trochę lepiej, raz trochę gorzej i tak mamy w przypadku tego tematu. Mam wrażenie, że pan Bernard też lubi bić pianę. Dzisiaj po wielu latach, przypomnę, że miasto pozbyło się tego placu za kwotę wyższą niż obecna "oferta" komornika to mówiło się wówczas, że miasto sprzedało ten plac za "grosze".


A za ile sprzedali do tzw. kupcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 21:03
~~ napisał(a):
~~Malkon napisał(a): Pisać każdy może raz trochę lepiej, raz trochę gorzej i tak mamy w przypadku tego tematu. Mam wrażenie, że pan Bernard też lubi bić pianę. Dzisiaj po wielu latach, przypomnę, że miasto pozbyło się tego placu za kwotę wyższą niż obecna "oferta" komornika to mówiło się wówczas, że miasto sprzedało ten plac za "grosze".


A za ile sprzedali do tzw. kupcy?

Miasto czytaj prezydent - sprzedało panom C i G za 4 000 000 zł w ramach dzierżawy wieczystej z rozłożonym terminem płatności - raty. Panwie C i G sprzedali Galerii za 15 0000 000 zł. Prezydent działając w interesie miasta doprowadził do stanu dzisiejszego. BRAWO PAN PREZYDENT!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.