Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skasowany bus z Bolesławca
~~leon niezalogowany
3 listopada 2017r. o 16:27
~~kierowca - wyjasnienia :( napisał(a): - Zderzyłem się ze stojącą ciężarówką nadjeżdżającą z drugiej strony, oraz inny samochód zderzył się z moim nie ostrzegając o swoich zamiarach.

- taka jest moja wersja zdarzenia . Kierowca .


powrotu do zdrowia...

tak między nami jak się można zderzyć, ze stojącą -jadącą ciężarówką ? wyprzedzając dwie inne ?

pewnie kierowca tej ciężarówki hamował widząc jak dajesz na niego z przeciwnego kierunku ale Twoja prędkość nie dawała szans na wyhamowanie.

to chyba jedyne logiczne wytłumaczenie tego rebusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 18:37
to samo że zabili Go drągiem ,a On wsiadł i uciekł pociągiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tytan niezalogowany
3 listopada 2017r. o 20:18
Mugtl jezdzic w kolo ratusza w bolcu mlodziak a nie pchac sie do hitlera mial pecha..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 21:03
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 23:06
~~Diana napisał(a): W przeciwieństwie do niektórych to nie ja potrzebuje współczucia


Jak nie, to nie. Nie współczujemy. Teraz dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny niezalogowany
4 listopada 2017r. o 3:37
Ta jak zwykle to Polak zawinił ,kierowcy ciężarówek nie patrzą się jak jadą to że ważą mniej więcej z 20 ton .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mały niezalogowany
4 listopada 2017r. o 6:36
Ludziska.Codziennie są takie historie,tylko nie o wszystkich się pisze i słyszymy.Jeździmy to i są takie sytuacje.Czasami się zamyślimy,czasami coś nam wyskoczy ,a czasami sami nie rozumiemy jak mogliśmy do tego doprowadzić.To nie jest nic dziwnego przy tylu kierowcach.Jeden nigdy nie miał wypadku,a drugiego to spotkało.Wszyscy żyją wiec po co te podniety.Było,minęło.Tego i tak nikt nie cofnie.Każdy mądry bo jeździ codziennie po 5 km do pracy i tyle.Jeden napisze info,a drugi bawi się w śledczego i doszukuje się winnych.Nie wy chłopaka karacie i raczej myślę,że to nie wasza sprawa.Przeczytajcie jak kogoś ciekawi i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
4 listopada 2017r. o 18:09
Dokładnie tak. Im więcej jeżdżę, tym mniej komentuję takie tematy. Bo wiem, że ile sytuacji, tyle przyczyn. I na pewno nie jest jedna przyczyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.