Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dworzec PKS Bolesławiec otwarty
~~Ja niezalogowany
7 listopada 2017r. o 11:32
Szkoda,ze autobus do Głogowa zlikwidowali :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pasażer niezalogowany
7 listopada 2017r. o 11:37
Tylko szkoda że toalet nie zdążyli otworzyć i na stację benzynową trzeba latać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rsk niezalogowany
7 listopada 2017r. o 11:48
Z ciekawości zapytam, a gdzie te plany Burmistrza o dworcu PKS obok PKP? Bo jak widzę to jeden peron dalej nieczynny a były takie ambitne plany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tomtom niezalogowany
7 listopada 2017r. o 12:15
Na zdjęciach widać głównie widać buzie jakichś starszych panów.
Co mi się podoba:
- elewacja (schludnie, nowocześnie)
Co mi się nie podoba:

Środek to reemisja klimatu socrealistycznego. Kiepski plastik krzesełek w przypadkowym kolorze, kafle, białe sciany. Legendarne okienko z panią w akwarium z ordynarnymi białymi ramami, chyba po to aby czasem klient nie miał za bardzo kontaktu z tą instytucją. Parapet - żeby nie było - lastryko.Wewnątrz akwarium, mimo że to pierwszy dzień działania, jest bałagan. Masa sprzętów, kasy fiskalne (chyba wiekszych nie było) , klawiatury, myszy, gigantyczne drukary, na dole upchnięte jakieś komputery czy upsy - cholera wie. Przecież do działania tego monstrum potrzebna jest ogromna moc obliczeniowa... Sufit, ostatni krzyk nowoczesnego wzornictwa, podwieszany. Całości skansenu dopełnia ordynarny zegar elektorniczy, najnowsze osiągniecie naszej cywilizacji.
Aby podkreslić sentyment do minionej epoki napis na elewacji to Arial w czystej postaci, chociaż w sumie to i tak postęp bo nie Times New Roman albo Comic Sans.
Zapewne za chwilę oberwę za to że jestem hejterem itd itp. Bardzo rzadko wypowiadam się na forum ale tym razem nie wytrzymałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No właśnie niezalogowany
7 listopada 2017r. o 12:16
Do "rsk". No właśnie... Co z tym nieczynnym peronem? I co z tym planem "park and drive" obok PKP? Rozumiem że, stacja PKP pozostanie w niezmienionej wersji? I co w takim razie, skoro nie będzie PKS na PKP, w miejscu byłej cegielni powstanie? Znowu zostaną puste tereny pod sprzedaż? I co z tym McDonald's na Cieszkowskiego/Wróblewskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 listopada 2017r. o 13:07
Proszę powiedzieć ile autobusów i busów posiada PKS i jaki jest koszt wynajmu placu i pomieszczeń dworca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No właśnie niezalogowany
7 listopada 2017r. o 13:10
Jeszcze jedna sprawa krzesełka dla pasażerów w poczekalni pod okienkiem z biletami? Wyższy level know how... A poza tym to totalna szopka. Nie można było tego "dworca" po prostu otworzyć? Wiadomo... Ładnie jest się utożsamiać z "sukcesem" ot zrobili to, co powinno być zrobione lata temu... Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NC niezalogowany
7 listopada 2017r. o 13:14
I znowu nie zaprosili Relicha? oby tylko nie odwołali autobusów do Nowogrodźca.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza