Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
~~ niezalogowany
17 listopada 2017r. o 21:26
o młodzież to się nie martw,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 listopada 2017r. o 21:28
~~impreza napisał(a): Czy to tylko ja czy wy też widzicie ten smutek i strach w oczach przyszłych wolontariuszy?

Widac powazna radosc i promieniujacy entuzjazm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mal niezalogowany
17 listopada 2017r. o 22:02
jest kornel, zbliżają się wybory:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 listopada 2017r. o 23:45
~~ napisał(a): a czy to moralnie wciągać młodzież w kwestowanie dla Owsiaka? czy młodzi mają świadomość kim jest organizator oraz jakie wyroki i zarzuty na nim ciążą? Najpierw należałoby pokazać całokształt tego pana, jego słownictwo i ideologię jaką promuje na Woodstocku... według mnie młodzież należy trzymać z daleka od tego Pana


--ciebie tez odizolować rydzykowy klakierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
18 listopada 2017r. o 2:29
Jeśli młodzież ogląda telewizję i widzi co wyrabiają nasi politycy to Owsiak przy nich jak przedszkolak a cel szczytny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtass niezalogowany
18 listopada 2017r. o 9:25
Jestem ciekaw ilu z tych bogobojnych korzystało nie świadomie ze sprzętu WOŚP zapewne wszyscy zionący nienawiścią do bliźniego :)
Ile z was tu negatywnie piszących coś kiedyś zrobiło dobrego?
Młodzi ludzie coś robią i jestem za,oby wypalił ten finał i bardzo się ciesze że WOŚP wrócił do BC!!!!
Dla tych co mnie zhejtują małe info,byłem przy trzech imprezach Rajdowy Wośp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 listopada 2017r. o 10:07
~~ napisał(a): a czy to moralnie wciągać młodzież w kwestowanie dla Owsiaka? czy młodzi mają świadomość kim jest organizator oraz jakie wyroki i zarzuty na nim ciążą? Najpierw należałoby pokazać całokształt tego pana, jego słownictwo i ideologię jaką promuje na Woodstocku... według mnie młodzież należy trzymać z daleka od tego Pana

a co ci sie nie podoba w tych wypowiedziach ze nieraz prosto w oczy powie co mysli?
zle ze dzieki tej akcji mozna uratowac choc jednej osobie zycie? zle ze mozna sie w ten dzien pobawic na koncertach czy innych imprezach z tej okazji? a moze masz jakies lepsze pomysly?
czy tylko potrafisz plakac na wszystko?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1123 niezalogowany
18 listopada 2017r. o 10:13
I bardzo dobrze niech grają w Bolesławcu :) nikt nikogo nie zmusza do wrzucania pieniędzy do puszek więc co kogo boli że ktoś daje swoją pieniądze? Nawet jeśli ociera się to o politykę to w takim wypadku chociaż wyniknie coś z tego dobrego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.