Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apelują o wstrzymanie egzekucji
~~F/X niezalogowany
20 listopada 2017r. o 6:56
Ciekawe kto wygra przetarg , he,he.
Oni was wszystkich mają w głębokim poważaniu i jeszcze kilka razy z tej działki wyciągną parę baniek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18024
#Cezariusz nieaktywny
20 listopada 2017r. o 7:03
Wraca sprawa sprzed 10 lat. Wielokrotnie się na ten temat wypowiadałem na sesjach, komisjach i w lokalnych mediach. Składałem nawet zeznania w lubańskiej prokuraturze. Dzisiaj potwierdzam,że szkoda tak pięknego terenu inwestycyjnego w mieście. Działki są warte tyle, ile je wyceni rynek. W 2007 roku kosztowały dużo ale w roku 2017 przy powstaniu kilku galerii i sklepów wielkopowierzchniowych straciły na wartości wiele. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż placu Popiełuszki. W 2007 roku miasto wyceniało go na ponad 10 mln zł. Kupiec się nie znalazł.Ile przeprowadzono przetargów i każdorazowo obniżano cenę. Sprawa zgorzeleckiej obciąża wiele osób. Ja swoją odpowiedzialność biorę na plecy i zadaje sobie pytanie czy mogłem jeszcze coś w tej sprawie zrobić? Nie pamiętam aby przez te 10 lat ktoś w radzie miasta albo radzie powiatu się tą sprawą zajmował. Czy znajdą się jeszcze chętni do wzięcia na swoje barki odpowiedzialności za Zgorzelecką? Wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
20 listopada 2017r. o 7:36
A nie dziwi pana sytuacja, że rada zawsze posłuszna prezydentowi wtedy nie uwzględniła jego wniosku? A może tak to miało wyglądać właśnie? Pan też o tym wie, tylko teraz już tego nie powie bo jesteście w koalicji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2017r. o 9:50
wartość działki zależy od tego co można wybudować na niej np. mieszkaniówka to około 3 do 4 tys. zł /mkw ale już pow. użytkowa nawet 20 tys/mkw ,wartość ostatnio sprzedanego placu na ul. A. Asnyka była niska bo Urząd Miasta dokładnie znowu określił warunki wybudowania obiektu HOTEL , ZAUWAŻCIE ŻE W BOLESŁAWCU JEST TO INTERES O MAŁEJ OPŁACALNOŚCI I NIKT NIE BYŁ ZAINTERESOWANY ALE PAMIĘTAJCIE ŻE MOŻNA ZAPROJEKTOWAĆ TAK HOTEL ŻEBY PO USUNIĘCIU KILKU ŚCIANEK ZROBIĆ GALERIE HANDLOWĄ I WTEDY WARTOŚĆ TEGO OBIEKTU WZROŚNIE KILKANAŚCIE RAZY a wy znowu będziecie bić pianę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2017r. o 10:14
A CO ZROBIĆ ŻEBY WYBUDOWANIE HOTELU BYŁO NIEOPŁACALNE DLA INNYCH WPISAĆ DO WARUNKÓW ZABUDOWY PARKING PODZIEMNY ŻADNA MAGIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~egon niezalogowany
20 listopada 2017r. o 10:26
I jak tam? była licytacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2017r. o 17:26
STRACIŁ PAN WIELE I CO TERAZ PANIE PREZYDENCIE LICYTACJA WSTRZYMANA A PAŃSCY URZĘDNICY ZASKOCZENI - MOŻE NALEŻY WRESZCIE POWIEDZIEĆ MIESZKAŃCOM PRAWDĘ I ROZLICZYĆ CO NIEKTÓRYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 listopada 2017r. o 18:25
~~ napisał(a): STRACIŁ PAN WIELE I CO TERAZ PANIE PREZYDENCIE LICYTACJA WSTRZYMANA A PAŃSCY URZĘDNICY ZASKOCZENI - MOŻE NALEŻY WRESZCIE POWIEDZIEĆ MIESZKAŃCOM PRAWDĘ I ROZLICZYĆ CO NIEKTÓRYCH.


A może jest tak ,że ci co mają rozliczać stoją po stronie nierozliczonych ???????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
REKLAMA JAWA zaprasza!