Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Park im. św. Marii De Mattias

~~dr niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 12:24
osobiście nie spotkałem się z pomysłem "ratusza" który byście chwalili !!Polak – mieszkaniec Polski, któremu nic się nie podoba, na wszystko umie umiejętnie narzekać, wyzyskiwacz, nierób i ciamajda, głęboko wierzący, ale niepraktykujący chrześcijanin. Aby być Polakiem, musi urodzić się w Polsce, w polskiej, katolickiej rodzinie i mieć żal do życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 12:44
~~dr napisał(a): osobiście nie spotkałem się z pomysłem "ratusza" który byście chwalili !!Polak – mieszkaniec Polski, któremu nic się nie podoba, na wszystko umie umiejętnie narzekać, wyzyskiwacz, nierób i ciamajda, głęboko wierzący, ale niepraktykujący chrześcijanin. Aby być Polakiem, musi urodzić się w Polsce, w polskiej, katolickiej rodzinie i mieć żal do życia
Starozakonny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co to za pomysły ? niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 14:25
~~dr napisał(a): osobiście nie spotkałem się z pomysłem "ratusza" który byście chwalili !!Polak – mieszkaniec Polski, któremu nic się nie podoba, na wszystko umie umiejętnie narzekać, wyzyskiwacz, nierób i ciamajda, głęboko wierzący, ale niepraktykujący chrześcijanin. Aby być Polakiem, musi urodzić się w Polsce, w polskiej, katolickiej rodzinie i mieć żal do życia


Ratusz podlizuje się kościołowi i starym babciom kruchtowym aby na niego glosowali.Jakie pomysły taka reakcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 15:55
A dlaczego nie nazwać im.księdza Rączki, którego wszyscy znali i szanowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Daro niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 20:25
~~ napisał(a): A dlaczego nie nazwać im.księdza Rączki, którego wszyscy znali i szanowali?

Proponuję nazwać moim imieniem. Znam parę osób, nie gramolę się na ambonę i nie opowiadam bredni, w które sam nie wierzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 10:20
Przecież onegdaj był tam park sztywnych . Może upamiętnić pochowanych tam ludzi /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jmodlę się do patronki i jest skuteczna niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 12:27
Park, który teraz jest enklawą biznesmeneli, gdzie ruja i boruta imieniem świętej, albo księdza Rączki? Nawet na park klasztorny mi nie pasuje. Najpierw trzeba go zabezpieczyć i pilnować. A podobno w budynku po szkole ma być muzeum ceramiki. To może Ceramiczny ogród? Ale nie nikogo zacnego, aby nie było, że w parku imienia świętej na gorącym przyłapano pana na pani. Fe. I jeszcze to w TVN powiedzą. I wyjdzie, że w Bolcu nie święci garnki lepią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 17:21
jako prawy obywatel tego grajdołka właśnie oddałem swój ''głos'' w sondzie
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego