Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Inwestycyjny budżet uchwalony
~~ppp niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 1:27
Napracowały się wydziały UM,żeby w Car-dobrodziej dobrze wypadł na grudniowej sesji,chyba jego ostatniej. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 5:37
~~Ja napisał(a): Wybudujcie jakieś żłobkai państwowe a nie tylko jeden żłobek w całym mieście i to jeszcze przyjmują tam dzieci gdzie rodzic nie pracuje.... do cholery jasnej to jak rodzic nie pracuje może siedzieć z dzieckiem w domu a rodzice pracujący tacy jak ja nie mamy szans na państwowy żłobek to jest chore

po cholere mi żłobek, jak nie mam równego chodnika, żeby spokojnie wyjść do sklepu. Patrzcie ją jaka matrona sobie jeszcze państwowy zażyczyła i że niby z moich podatków ma byc opłacana opieka nad twoim bękartem? Chyba coś ci się w tej karynowej główce poprzewracało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 5:43
zrób sobie jeszcze ze dwa gówniaki, dostaniesz 500+ i nie będziesz musiała pracować. Po cholerę do cholery ma mnie interesować czyjś bachor i co się z nim dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 5:59
a gdzie jakies nowe galerie co juz nie bedzie zadnej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zatroskany niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 13:48
Już blisko 4mln .odsetek od zaciągniętych kredytów.To koszt remontów dróg w 2018r.Dobrego Nowego 2018r zresztą wyborczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yoko niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 14:30
Dla ludzi inwestycje to normalna sprawa. Tym bardziej że to z ich podatków. Ludzie ostatnio zwracają uwagę na co innego. Mianowicie bardzo ich już męczy i denerwuje klika która wszystko rozgrywa we własnym gronie. To ludzie widzą i rozliczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feliks Czepil niezalogowany
25 grudnia 2017r. o 14:12
Pod rozwagę posiadaczy samochodów wszelkich w Boleslawcu.Jak Wam się podoba wyjazd z Osiedla Kwiatowego na drogę lokalną przed mostem na lewo lub na prawo.Długie kolejki.,wpinanie się w ruch z lekka na grandę.Męczarnia ta trwa już parę lat.Może by tak światla zainstalować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Feliks Czepil niezalogowany
25 grudnia 2017r. o 14:13
Pod rozwagę posiadaczy samochodów wszelkich w Boleslawcu.Jak Wam się podoba wyjazd z Osiedla Kwiatowego na drogę lokalną przed mostem na lewo lub na prawo.Długie kolejki.,wpinanie się w ruch z lekka na grandę.Męczarnia ta trwa już parę lat.Może by tak światla zainstalować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza