Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Własciciele szukają pieska
~~B niezalogowany
31 grudnia 2017r. o 16:32
Zdjęcie i namiary są na ogłoszeniach w dziale zwierzeta/zgubione/znalezione
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18494
#Bartek_S nieaktywny
31 grudnia 2017r. o 16:45
To zdjęcie tego podobnego do shih-tzu. Gdyby ktokolwiek widział - proszę o kontakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
31 grudnia 2017r. o 16:47
Ok :) ja dodam , ponieważ tam nikt nie zobaczy .



[img=1514735226_prd61hc.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
31 grudnia 2017r. o 16:54
Mgosia napisał(a):
~~bazyliszek napisał(a): .


A jakim trzeba być tępym i bezdusznym baranem , żeby tak nazywać kogoś ?
Anioł się kuźwa znalazł :>
żebyś wiedziała że jestem aniołem razem z klucznikem,aniołem ,aniołkiem ,aniołeczkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~B niezalogowany
1 stycznia 2018r. o 0:37
Wszystkim zainteresowanym dziękujemy. A hejterom też dziękujemy - mieli okazję się pomasturbowac przy monitorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pies z zawodu niezalogowany
1 stycznia 2018r. o 10:35
Prawda jest bolesna ale prawdziwa,niektorzy ludzie sa za głupi żeby mieć nawet psa... Pies najwidoczniej uciekł bo nie miał opieki... A później placz. Trzeba było nie mieć wy krec ane na niego w momencie wypuszczania z domu...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~g niezalogowany
1 stycznia 2018r. o 14:39
o tym psie było na fc na złe wiadomości z b-c, ktoś tam pisał, że znalazł takiego psa w krasniku górnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
1 stycznia 2018r. o 15:08
dajcie znać cz się pieski odnalazły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.