Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Rejestr pedofilów upubliczniony! Sprawdź swoją okolicę!

~~:) niezalogowany
12 stycznia 2018r. o 18:01
To pisałem ja Jarząbek Wybaczcie mi moje głupie teksty jestem po kilku głębszych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zwykły niezalogowany
12 stycznia 2018r. o 18:15
ruski troll,prawdopodobnie efekt obecności sowieckiej w Polsce,dorabiający sobie (kopiejki) przez szkalowanie naszego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2018r. o 21:27
skorn napisał(a): A co to takiego ten falko, żeby komukolwiek miało coś do niego brakować? Zwykły trol błyszczący w internetach.


Odezwał się "niezwykły" - wiecznie klęczący - troll. Nawet błysnąć nie umiesz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2018r. o 21:32
~~zwykły napisał(a): ruski troll,prawdopodobnie efekt obecności sowieckiej w Polsce,dorabiający sobie (kopiejki) przez szkalowanie naszego kraju.


"Wasz kraj" San Escobar i pis_dzielców. Słabo oceniasz możliwości - bierze pewnie w euro.

scorn + reszta "Totalnej Ciemnoty". Super trolle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 11:51
Ciekawe co na to skorn
Myślę że się ustosunkuje do tej opinii " po swojemu " hahaha
Znikniejako zalogowany i kiedy uzna że wszyscy już zapomnieli wpadnie tu z wizytą :)
Piszecie że to troll i hipokryta?
Cytując " klasyka " tego forum - " zgadzam się z tym "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 13:19
dlaczego jooonasz plujesz jako niezalogowana wredna tylda?potem napiszesz, że to nie ty? że ktoś cię hipokryto udaje?
hę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 13:22
To ja a jak nie wierzysz to zaraz napiszę w innym temacie że ja to ja czyli falko
Myślę że cię to przekona hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antyalter niezalogowany
13 stycznia 2018r. o 13:51
Ty łajzo też się zaloguj bo twój smrodek nawet do mnie dociera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.