Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rajdowa WOŚP
~~Jw niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 18:16
Ile kosztuje wynajem parkingu na 4 godziny. Czy wynajmujący (fundacja) zapłacili? Jakieś rachunki do wglądu? Ktoś policzyłem jakie straty ponieśli właściciele sklepów z powodu braku parkingu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 18:37
Nie zauważyłeś że jest niedziela i sklepy pozamykano ?
Nie zauważyłeś że pobocza chodników były zatłoczone i nawet Policja przymknęła oko na zakazy ?
Teraz pytasz o koszty za parking ,za prąd?
Czy kiedy wynajmuje się salkę " sity center" na spotkanie z jakimś ...em też jesteś taki " wnikliwy" ?
Co za kur.Na naród

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PE niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 19:19
~~Jw napisał(a): Ile kosztuje wynajem parkingu na 4 godziny. Czy wynajmujący (fundacja) zapłacili? Jakieś rachunki do wglądu? Ktoś policzyłem jakie straty ponieśli właściciele sklepów z powodu braku parkingu?


Brak słów, co za ludzie! taki jesteś odważny w poglądach to się przedstaw bo z anonima frajerstwo takie rzeczy pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient srebrne GC niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 21:17
~~Jw napisał(a): Ile kosztuje wynajem parkingu na 4 godziny. Czy wynajmujący (fundacja) zapłacili? Jakieś rachunki do wglądu? Ktoś policzyłem jakie straty ponieśli właściciele sklepów z powodu braku parkingu?


Ci co chcieli pójśc na zakupy to poszli i tyle.
Człowieku nudzisz się jak cholera :(
Widziałem przejazdy - mnie to nie jara ,ale wielu sprawiało przyjemnośc ,no to gra :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 21:44
Wystarczy że utrzymujesz emema a ten popiera WOŚP więc i tak " dokładasz się do interesu "
Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do:Falco Hahaha niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 21:48
Zgoda ale też kompromituje i obnazam hipokryzje.
Milczeć nie wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 21:55
Komuś już zadałem pytanie o hipokryzji Caritasu a wy ciągle wracacie do Orkiestry
Wytaczanie działa na Owsiaka a o naczelnym LV milczycie
To nie hipokryzja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 7:54
~~Jw napisał(a): Ile kosztuje wynajem parkingu na 4 godziny. Czy wynajmujący (fundacja) zapłacili? Jakieś rachunki do wglądu? Ktoś policzyłem jakie straty ponieśli właściciele sklepów z powodu braku parkingu?


ile kosztuje przekazanie sekcie z torunia terenów wartych ponad 2,5 miliona na 120.000???

bujaj się ciecmoruchu do torunia...

proponuje wam oprócz "deklaracji wiary" podpisywać "deklarację leczenia"...

Ja niżej podpisany "flet pospolity" nie życze sobie, żeby moje cielsko leczone było na sprzęcie z serduszkami WOŚP. W przypadku braku takiej możliwości dobrowolonie zgadzam się na wywalenie mojego cielska do rowu...

a teraz won do torunia :) co za średniowiecze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.