Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkanie Plus w Bolesławcu?
~~AGA38 niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 10:54
Na koniec kadencji szukaja tematow zastepczych,zeby znow zaistniec i nic wiecej.Proznosc lokalnych Kacykow,gdzie byli dwa lata temu???Dzis gminy oddaja juz mieszkania Plus.A tu sie dopiero budza!Bedzie chyba akcja protestacyjna ,ze tych mieszkan nie ma!!!Cyrk Nieprzecietny!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eto niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 10:57
~~AGA38 napisał(a): Na koniec kadencji szukaja tematow zastepczych,zeby znow zaistniec i nic wiecej.Proznosc lokalnych Kacykow,gdzie byli dwa lata temu???Dzis gminy oddaja juz mieszkania Plus.A tu sie dopiero budza!Bedzie chyba akcja protestacyjna ,ze tych mieszkan nie ma!!!Cyrk Nieprzecietny!!!


No raczej właśnie dlatego Małkowski ich krytykuje i pokazuje że ktoś tu zaspał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:01
Ma Warszawa swoją Gronkiewicz ma Bolesławiec swoich Gronkowców.Gniazdo ich mieści się w MZGM sięga także Ratusza i UM. Inna skala inne zasady ale interesy podobne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oszczędny niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:04
Mieszkanie się kupuje, a nie dostaje. (Ja na swoje pracowałem ponad 10 lat. Oszczędzałem i ograniczałem wydatki kosztem urlopów, samochodów, wyposażenia w sprzęty etc.) Czas ten skończył się w Polsce 30 lat temu. I dobrze. Jak kto na mieszkanie nie ma, niech się nie zakłada rodziny, nie płodzi dzieci i nie skamle potem, że mu źle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eto niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:10
~~oszczędny napisał(a): Mieszkanie się kupuje, a nie dostaje. (Ja na swoje pracowałem ponad 10 lat. Oszczędzałem i ograniczałem wydatki kosztem urlopów, samochodów, wyposażenia w sprzęty etc.) Czas ten skończył się w Polsce 30 lat temu. I dobrze. Jak kto na mieszkanie nie ma, niech się nie zakłada rodziny, nie płodzi dzieci i nie skamle potem, że mu źle.


Różne są sytuacje w życiu, Ty akurat miałeś szczęście. Nie traktuj wszystkich jako leni bo nie wiesz przez co inni przeszli.
Jesli pomysł działa i państwo go realizuje to czemu nie korzystamy? Czemu ma być monopol TBSu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~grzesiek niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:13
Mieszkania to jedno, co ze szpitalem? Miasto już 1,5 rok współrządzi w powiecie że starostą. Gdzie efekty? Obiecali to na wyborach?
Inwestycyjne błyskotki to nie są sprawy najważniejsze. Trzeba rozwiązywać realne problemy swoich mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A.W. niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:26
Poprawna wymowa owego rządowego programu "Mieszkanie+" brzmi nie inaczej jak "Deweloper+" czyli w skrócie wszyscy podatnicy pod przymusem złożymy się wypłatę dla deweloperów, oczywiście wypłatę odpowiednio zawyżoną - zawsze to co państwowe jest droższe, prywatny inwestor musi liczyć się z kosztami - jeśli przeinwestuje to wypadnie z rynku - kapitan państwo nie musi kalkulować kosztów ponieważ budżet ma nieograniczony - zawsze możne przecież podnieść któryś z podatków i w ten sposób sfinansować swoją niegospodarność. No to zróbmy symulację, załóżmy że rząd wybuduje w Bc 50 mieszkań w ramach tego programu tj. 50x200 000zł (cena za 1sz) = 10 mln zł . To 10 MLN podzielmy przez liczbę osób pracujących w Bolesławcu 10 000 000/25 000 = 400zł. Każda z 25 000 osób pracujących dorzuci się do wypłaty deweloperowi i do mieszkania WYBRANYCH osób czterysta złotych. Jednocześnie wartość rynkowa mieszkań które już inni wykupili do tej pory na własność zostanie zakłócona przez interwencję rządową , bo ogromna część ludzi przestanie być zainteresowana kupnem mieszkania pod hipotekę bo będzie się łudziła że to akurat ona wygra mieszkanie w loterii pod tytułem "Mieszkanie+" - zaburzy to także powstawanie nowych mieszkań, bo inwestorzy nie będą mieli chętnych na nowe mieszkania, ponieważ duża część ludzi będzie się łudzić że otrzyma mieszkanie z programu rządowego - wtedy wiele z firm wykończeniowych, budowlanych, wszystkich tych które nie załapały się na rządowe kontrakty w ramach programu Mieszkanie+ czeka agonia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:38
Skoro jest to w sakli kraju i inne miasta się decydują to te wyliczenia wyżej są nic nie warte i zapadają się w skali kraju. Najlepiej nie korzystajmy z tego programu żeby udowodnić coś... tylko nie wiadomo co. uwazam że program jest dobry i jeśli funkcjonuje w innych miasta to i bolesławiec powinien w to wejść.
W bc niedługo autobusy za darmo, ciekawe kto za to zapłaci. Podatek tez umorzony od nieruchomości ciekawe kto za to zapłaci itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.