Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Anonimy zostają kwiatami... i nie tylko
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2018r. o 19:57
nie strasz ,nie strasz bo się ...wiesz ...
żeński powiadasz ''intelektualisto''?

skoro ''poziomka '' to co ?...jak miałem napisać ?
''poziomku''?...było by ''po męsku''?
powiewasz mi tak jak powiewa mi czy jesteś ''poziomkiem '' czy ''malinkiem '' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Budleja niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 20:02
~~Poziomkowa Kalia napisał(a):
falco napisał(a):
~~Poziomkowa Kalia napisał(a): I przylazł. ty się człowieku lecz. Wszędzie szpiegostwo, mataczenie, teorie spiskowe i wszystko, żeby cię pod ch...ja robić? Ta choroba jakoś się nazywa i to już naprawdę nie jest normalne, Pewnie już masz notesik przygotowany, jaki kwiatek, co pisał. Jesteś chory, ale póki krzywdy innym ie robisz to mam to w dupie.


poziomkowa kanalio :)

jako chyba pierwsza zaczęłaś pisać ''po swojemu''
ale falco jest ponad tobą ...niedościgłym wzorem :)

To jest ewidentnie choroba. Rzadko zaglądam na forum, przeważnie jak dodaję ogłoszenie. Czasami w wolnym czasie czytam różne forumowe tematy, co się dzieje, działo i wgl. w bolesławcu i w każdym temacie jesteś ty ze swoimi lewacko-jadowitymi postami. Nawet teraz wydaje ci się, że wiesz kim jestem, bo skąd ten żeński zaimek. Powiesz, że stąd, bo tak loteria bolec.info mi przypisała. ty jesteś człowieku jakimś wzorem? ładnie masz w głowie. człowieczku chory z nienawiści zacznij się leczyć, bo naprawdę ktoś się kiedyś wkurzy, zacznie śledzić posty i będziesz bulił, za swoją mowę nienawiści, jak niestety biedny człek twojej idolce welmanowej ma wypłacić pół miliona. Myślisz, że ,,wy lewacy, totalna opozycja, obrońcy masturbacji, a w przypadku zajścia w aborcję załatwić sobie ciążę, jesteście bezkarni?" Jesteście zerami intelektualnymi i jedyne, co wam pozostało to szczekanie, a raczej skomlenie. mówiąc kanalia potwierdzasz tylko, co napisałem i żebyś się człeku nie przejechał, bo jak ja się wkur... o czym pisałem wyżej, to będziesz miał problem.

Wybacz mu,bo jest biedny i ułomny,a szczekanie to jego sens życia. Rozwala to forum kompletnie. : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Bakopa niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 20:08
Niestety ale przez takich jak falco to miejsce traci najwięcej.Kwiatkowanie nie pomoże ani blokowanie linków. Będzie jeszcze gorzej bo on wyzywa jako zalogowany.J emu wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Hebe niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 20:10
Jaki portal taki pomysl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2018r. o 20:15
~~Bananowa Bakopa napisał(a): Niestety ale przez takich jak falco to miejsce traci najwięcej.Kwiatkowanie nie pomoże ani blokowanie linków. Będzie jeszcze gorzej bo on wyzywa jako zalogowany.J emu wolno.

nie -nie wolno ...ale wy waszym pisaniem do tego prowokujecie a ja nie mam zamiaru wam ulegać :)
czy kogoś zaczepiłem ?
nie :)
ale już ktoś ? nie wytrzymał i co napisał ?
więc nie ja szukam zaczepki a ''ty '' jeden z drugim ...
piszcie jak ludzie a nie zachowujecie się jak bydło :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Tulipanowiec niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 20:22
Jakie bydło?JAKIE BYDŁO? Mają racje jesteś cham jakich mało.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Chmiel niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 20:23
I ten tego a ja....??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2018r. o 20:26
~~Poziomkowa Kalia 2 godz. 29 min. temu



~~Poziomkowa Kalia
Zdjęć: 0
Postów:

I przylazł. ty się człowieku lecz. Wszędzie szpiegostwo, mataczenie, teorie spiskowe i wszystko, żeby cię pod ch...ja robić? Ta choroba jakoś się nazywa i to już naprawdę nie jest normalne, Pewnie już masz notesik przygotowany, jaki kwiatek, co pisał. Jesteś chory, ale póki krzywdy innym ie robisz to mam to w dupie.

czy to wcześniejszy chamski anonim czy obecny chamski kwiatek - odpowiem wam tym samym ...chamstwem :) i daleko w tyle mam wasze ''opinie '' :]



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie