Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny kontra burmistrz - ciąg dalszy
~~Alabastrowy Platan niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:24
~Złocistożółty Ogórecznik napisał(a): No tak była taka osoba rzucała kalumnie a później rzekomo pokrzywdzony lamentował.


Moim zdaniem nie mogą wygrać w wyborach to chcą ganiać po sądach.

Mało to wychowawcze...

Jeśli tylko pojawi się artykuł o burmistrzu od razu do akcji wkracza obrońca CCC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowy Wrzos niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:30
to jest obroncynca i mieszka na wsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Nachyłek niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:40
Bernard napisał(a):
~~Bladożółty Nachyłek napisał(a): Panie burmistrzu . Dla czego Pan twierdzi publicznie, że członkowie "VE-TO " pana obrażają. Ma pan jakieś wyroki w tej materii, czy jedynie subiektywne odczucie.


Policja, po wnioskach burmistrza, ustaliła użytkowników komputerów czy też sieci z których dodawano konkretne komentarze. Trzy z tych osób/adresów są związane z VE-TO.

To fakty i materiał dowodowy w tej sprawie, nie odczucia.

Jakkolwiek tłumaczenie burmistrza w stylu "Nie wiem kto ode mnie z domu pojechał radnego Miterę na Bolcu" brzmi po prostu... no brzmi jak brzmi, to jego oponenci, jak wykazał na rozprawie, mogą się teraz podobnie tłumaczyć.

Może czas, żeby całe to towarzystwo dorosłych ludzi z komputerami z których jakiś NieWiadomoKto napiernicza anonimowo na forach na oponentów umówiło się na kawę i ustaliło jakieś cywilizowane formy rywalizacji i debaty politycznej?



Po pierwsze Panie redaktorze musi się Pan określić po co Pan tam pracuje bo to z tych "hejtów" ma Pan chleb.
Po drugie musi się Pan określić w jaki charakterze Pan tam pracuje dziennikarza czy rzecznika czy też krytyka ?
Po trzecie proszę nie demonizować Stowarzyszenia i nie dorabiać mu "ryja" bo jest to legalna organizacja i jedyna w powiecie, która w sposób rzeczywisty analizuje poczynania administracji samorządowo - rządowej a to może nie odpowiadać jedynie ludziom mający w tym swój interes. Jeżeli nawet metody nie odpowiadają to proszę o uwagi . Gwarantuje Panu , że wiele osób czeka na pomoc tego Stowarzyszenia. Członkowie Stowarzyszenia nie spodziewali się jak wielkie zapotrzebowanie jest na ich pomoc. MOŻNA ZNISZCZYĆ TO STOWARZYSZENIE , CZEMU NIE.
Po czwarte co do naparzania się anonimami. To państwa jako właścicieli portalu formuła nie moja i nie Stowarzyszenia , ale dobrze Pan wie ,że mielibyście ZERO zainteresowania jak by nie anonimowa możliwość komentowania. To do Panów redaktorów należy utrzymywanie portalu w ryzach przyzwoitości. W mojej ocenie nie jest Pan obiektywny a nawet złośliwy . Może mnie Pan też ustalić i podać do Sądu ,ale i tak jest to mój ostatni wpis na tym portalu. Żegnam i jest mi bardzo przykro niech zawiodłem się . Wiem ,że mi Pan przyłoży .Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółty Ogórecznik niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:46
Analizatory płotów sąsiedzkich..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Platan niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:55
~~Bladożółty Nachyłek napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Bladożółty Nachyłek napisał(a): Panie burmistrzu . Dla czego Pan twierdzi publicznie, że członkowie "VE-TO " pana obrażają. Ma pan jakieś wyroki w tej materii, czy jedynie subiektywne odczucie.


Policja, po wnioskach burmistrza, ustaliła użytkowników komputerów czy też sieci z których dodawano konkretne komentarze. Trzy z tych osób/adresów są związane z VE-TO.

To fakty i materiał dowodowy w tej sprawie, nie odczucia.

Jakkolwiek tłumaczenie burmistrza w stylu "Nie wiem kto ode mnie z domu pojechał radnego Miterę na Bolcu" brzmi po prostu... no brzmi jak brzmi, to jego
oponenci, jak wykazał na rozprawie, mogą się teraz podobnie tłumaczyć.

Może czas, żeby całe to towarzystwo dorosłych ludzi z komputerami z których jakiś NieWiadomoKto napiernicza anonimowo na forach na oponentów umówiło się na kawę i ustaliło jakieś cywilizowane formy rywalizacji i debaty politycznej?



Po pierwsze Panie redaktorze musi się Pan określić po co Pan tam pracuje bo to z tych "hejtów" ma Pan chleb.
Po drugie musi się Pan określić w jaki charakterze Pan tam pracuje dziennikarza czy rzecznika czy też krytyka ?
Po trzecie proszę nie demonizować Stowarzyszenia i nie dorabiać mu "ryja" bo jest to legalna organizacja i jedyna w powiecie, która w sposób rzeczywisty analizuje poczynania administracji samorządowo - rządowej a to może nie odpowiadać jedynie ludziom mający w tym swój interes. Jeżeli nawet metody nie odpowiadają to proszę o uwagi . Gwarantuje Panu , że wiele osób czeka na pomoc tego Stowarzyszenia. Członkowie Stowarzyszenia nie spodziewali się jak wielkie zapotrzebowanie jest na ich pomoc. MOŻNA ZNISZCZYĆ TO STOWARZYSZENIE , CZEMU NIE.
Po czwarte co do naparzania się anonimami. To państwa jako właścicieli portalu formuła nie moja i nie Stowarzyszenia , ale dobrze Pan wie ,że mielibyście ZERO zainteresowania jak by nie anonimowa możliwość komentowania. To do Panów redaktorów należy utrzymywanie portalu w ryzach przyzwoitości. W mojej ocenie nie jest Pan obiektywny a nawet złośliwy . Może mnie Pan też ustalić i podać do Sądu ,ale i tak jest to mój ostatni wpis na tym portalu. Żegnam i jest mi bardzo przykro niech zawiodłem się . Wiem ,że mi Pan przyłoży .Pozdrawiam.

Mądre słowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spopielały Chmiel niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 20:59
Tak☺W tym przypadku pokazali swoje prawdziwe oblicze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spopielały Chmiel niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 21:04
"Członkowie Stowarzyszenia nie sspodziewali się jak wielkie jest zapotrzebowanie na ich pomoc". Szkoda ze czlonkowie Stowarzyszenia nie chcą widziec ilu ludziom zaszkodzili...a wszystko przez zaslepienie nienawiścią do Burmistrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Szarłat niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 21:24
~Spopielały Chmiel napisał(a): "Członkowie Stowarzyszenia nie sspodziewali się jak wielkie jest zapotrzebowanie na ich pomoc". Szkoda ze czlonkowie Stowarzyszenia nie chcą widziec ilu ludziom zaszkodzili...a wszystko przez zaslepienie nienawiścią do Burmistrza


Spopielały ogarnij się. Nie kłam, że komuś zaszkodzili. Mnie pomogli, ale że sprawa osobista, to prosiłem o zachowanie tajemnicy. Maja rację też że pomagają ludziom, nawet z Leśnej. Brawo Veto. Trzymam kciuki. Ja i moi znajomi i rodzina będzie o tym pamietała na wyborach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.