Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Zdemontujemy zamknięty układ władzy"
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 20:54
~Błękitnawy Grujecznik napisał(a): To nie program wyborczy, pajace, a analiza obecnej sytuacji w Bc i pewien zarys i kierunek potrzebnych zmian.


a można prosić jakieś namiary na "program"? Czy może program jeszcze się pisze?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Winorośl niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 21:42
PIS-PO-PRL napisał(a):
~Błękitnawy Grujecznik napisał(a): To nie program wyborczy, pajace, a analiza obecnej sytuacji w Bc i pewien zarys i kierunek potrzebnych zmian.


a można prosić jakieś namiary na "program"? Czy może program jeszcze się pisze?
Poproś Ratuszowego o program bo z realizacji 4 poprzednich się nie rozliczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 21:58
Doucz się PO PiS PZPR czy jak ci tam. Prezentowanie progrmu wyborczego poza ogłoszonym w kalendarzu wyborczym okresem kampanii jest zabronione. Poczekaj, nie pajacuj. Doczekasz się, choć gdybyś był inteligentny to wyczytałbyś co dla autora jest ważne i jakie są priorytety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 22:05
A co mnie obchodzi ratuszowy? Kto inny kampanię monologiem wyżej rozpoczął. Jak ratuszowy wklei tu swój monolog, to poproszę go o program, jak nie wklei, to dalej będzie mi on lotto.


Dopisane 05.04.2018r. o godz. 22:05:

~~Czarnofioletowa Kosodrzewina napisał(a): Doucz się PO PiS PZPR czy jak ci tam. Prezentowanie progrmu wyborczego poza ogłoszonym w kalendarzu wyborczym okresem kampanii jest zabronione. Poczekaj, nie pajacuj. Doczekasz się, choć gdybyś był inteligentny to wyczytałbyś co dla autora jest ważne i jakie są priorytety.


czyli szczegółowe opisanie celów i środków jakie chce się do ich osiągnięcia użyć jest niezgodne z prawem? Ciekawe :D To ja sobie dalej te "hasła" poczytam... Bo co innego mi zostało ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 22:11
PIS-PO-PRL napisał(a): A co mnie obchodzi ratuszowy? Kto inny kampanię monologiem wyżej rozpoczął. Jak ratuszowy wklei tu swój monolog, to poproszę go o program, jak nie wklei, to dalej będzie mi on lotto. .......


Jednak jesteś głupszy niż myślałem. Ratuszowi robi sobie monologi i to z twoich podatków, średni oraz na dwa dni w mediach. Połż się do wyra jutro znów do tyry, musisz zarobić kabonę na kampanię partii prezesów. Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 22:17
Ratuszowy prezentuje tu swoje pomysły, czy Małkowski?? Rozumiem, że wolicie skupić się na krytyce ratuszowego. Ok. przepraszam, że dopytuję się o szczegóły waszego programu. Głupio robię. Lepiej nie wiedzieć, niż wiedzieć i się rozczarować :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 22:22
PIS-PO-PRL napisał(a): Ratuszowy prezentuje tu swoje pomysły, czy Małkowski?? Rozumiem, że wolicie skupić się na krytyce ratuszowego. Ok. przepraszam, że dopytuję się o szczegóły waszego programu. Głupio robię. Lepiej nie wiedzieć, niż wiedzieć i się rozczarować :D


Pisałem o portalu w ogóle a nie o tym wątku. Rób dalej za pożytecznego idiotę. Nie myl diagnozy z programem. wyborczym., no chyba że jesteś opłacanym z ratusza trollem - wówczas jestem w stanie zrozumieć Twoją determinację w klepaniu. Klep, klep i wspieraj układ który cię dyma jak chce. Twój wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 22:40
Nie mylę diagnozy z programem. Na program czekam. Tylko nikt nie potrafi napisać gdzie go znaleźć, ewentualnie kiedy powstanie. Skupiliście się na krytykowaniu ratuszowego i tych co was krytykują. Zniechęcajcie wyborców dalej w ten sposób, to wszystko w pierwszej turze się skończy ;) Kto nie z nami ten przeciwko nam, kto nie krytykuje ratusza, ten idio ta. Ile razy już to było przerabiane? Ile razy jeszcze Roman musi wygrać, żebyście załapali? Poglądy i pomysły Romana znam, machloje też. Ale Wy nie oferujecie nic poza hasłami. Typowe... najpierw powiemy, że startujemy w wyborach, a jak się będą dopytywali, to będziemy mówili, że kradną ci co rządzą:D

Może marudzę... ale takie podejście mnie znudziło i działa mi na nerwy :D
spokojnej nocy ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.