Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Zdemontujemy zamknięty układ władzy"
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 22:44
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie mylę diagnozy z programem. Na program czekam. Tylko nikt nie potrafi napisać gdzie go znaleźć, ewentualnie kiedy powstanie. Skupiliście się na krytykowaniu ratuszowego i tych co was krytykują. Zniechęcajcie wyborców dalej w ten sposób, to wszystko w pierwszej turze się skończy ;) Kto nie z nami ten przeciwko nam, kto nie krytykuje ratusza, ten idio ta. Ile razy już to było przerabiane? Ile razy jeszcze Roman musi wygrać, żebyście załapali? Poglądy i pomysły Romana znam, machloje też. Ale Wy nie oferujecie nic poza hasłami. Typowe... najpierw powiemy, że startujemy w wyborach, a jak się będą dopytywali, to będziemy mówili, że kradną ci co rządzą:D

Może marudzę... ale takie podejście mnie znudziło i działa mi na nerwy :D
spokojnej nocy ;)


Serio nie wyłapałeś w tekscie wątków konstruktywnych? wczytaj się, ale Ty tego nie zrobisz, bo robisz za uzytecznego idiotę. Krytyka jest ale w sukurs idą propozycje i priorytety. Wiem wolałbyć skocznię narciarską, tor F1 i darmową benzynę dla każdego. Nic z tych rzeczy, bo ten cżłowiek mimo wszystko szanuje Twoją inteligencję.. Skup się, a jeszcze będa z ciebie ludzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 22:52
a ten dalej swoje:D to przekaz dnia? to o dziwny czlowiek ch? Z takimi jak Ty raczej Małkowski sukcesu nie odniesie ;)
Konkrety mówisz... jak na gościa który jest w polityce od nastu lat, to trochę słabo. Ale będę śledził waszą impulsową stronę, może się ogarniecie i coś ciekawego (i konkretnego) tam zamieścicie :)

Zastosowana autokorekta


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 22:54
Pokaż stronę innego ugrupowania w Bc i ich aktywaność. Czekam na link :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 kwietnia 2018r. o 23:04
nie o dziwny człowiek
tylko o idi _ iotach
autokorekta jest do dupy :D


Dopisane 05.04.2018r. o godz. 23:04:

~~Czarnofioletowa Kosodrzewina napisał(a): Pokaż stronę innego ugrupowania w Bc i ich aktywaność. Czekam na link :)


~~Czarnofioletowa Kosodrzewina napisał(a): Pokaż stronę innego ugrupowania w Bc i ich aktywaność. Czekam na link :)


Napiszę Ci to raz jeszcze ostatni, bo już mnie to nudzi. Będę śledził WASZĄ stronę, bo to ona mnie interesuje. Strony innych mnie nie interesują, bo wiem, że inni nie mają nic do zaoferowania. Iteresuje mnie WASZA strona, WASZE pomysły i WASZE propozycje na realizację tych pomysłów.

Strone macie. Mam nadzieję, że z resztą też się wyrobicie. I nie pisz już, jeżeli nie potrafisz mi odpowiedzieć na pytanie o program. Czy jest, lub kiedy będzie. Wybory już za moment. Czas goni. Pozdrawiam, do jutra ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 23:07
Wszystko w swoim czasie. Trzymaj ciśnienie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Pieris niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 7:46
Impuls to obecnie 2 osoby - t z kim koalicja. Bo może okazać się że głosując na Małkowskiego głosujesz na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawy Grujecznik niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 7:54
Taaa, nie to co trzy osobowa PO pod konwojem wstydu :D Gdyby chcieli iść z PiS to by poszli i jeszcze dostaliby coś wzamian. Zdziwisz się niebawem, ale miło że się interesujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwony Rojnik niezalogowany
6 kwietnia 2018r. o 20:42
Ciekawe propozycje, szczególnie co do włączenia mieszkańców z uprawnieniami do kontroli spółek. Ważny nacisk na poprawę sytuacji szpitala. Propozycje pomocy drobnym przedsiebiorcom. Audyty w Spółkach. Jak rozumiem otwarte konkursy na stanowiska kierownicze. Wyjaśnienie sprawy pl. Łokietka. Wywalenie etatowego członka. Oszczędna administracja. Program mieszkaniowy. Podoba mi się młody wiek, wykształcenie i doświadczenie. Podoba mi się ten reset i energia i to że nie ma w tym populizmu i obiecanek, bo to politycy sypią jak z rękawa. Odpowiedzialny mądry człowiek. Trzymam kciuki i czekam na kolejne propozycje. Sporo się mówi po tym wywiadzie na mieście. Ja czytałem go w gazecie. Powodzenia młodzi. Czas na zmiany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza