Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Został pouczony przez policję
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 17:24
Pisze jak byk ze fiat najechał na tył auta nauki jazdy .ulica tez jest poprawnie napisana .jak masz problem ze wzrokiem to zapraszam do mnie .Sxarozolta magnolia i zgnila frezja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 17:25
Pisze jak byk ze fiat najechał na tył auta nauki jazdy .ulica tez jest poprawnie napisana .jak masz problem ze wzrokiem to zapraszam do mnie .Sxarozolta magnolia i zgnila frezja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Magnolia niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 17:50
~Jasnoszary Miłek napisał(a): Pisze jak byk ze fiat najechał na tył auta nauki jazdy .ulica tez jest poprawnie napisana .jak masz problem ze wzrokiem to zapraszam do mnie .Sxarozolta magnolia i zgnila frezja


Ja mam dobry wzrok a kazimierz ma możliwość edytowania artykuły, z której i tak słabo skorzystał, bo tym razem zapomniał o spacji.
A po co mam się do ciebie? co mi dasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 18:19
Kopa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rubinowa Katalpa niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 18:49
A co to...policjant prowadzil,ze zostal pouczony??przeciez za spalona zarowke wypisuja mandaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 18:51
Chyba nie masz dobrego wzroku bo w artykule jest nazwa ulicy .garncarska .a nie jak napisałaś.gancarska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Magnolia niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 19:07
a ty jesteś pusty jak bęben i nie zrozumiałeś, co napisałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 9:25
pouczenie?a co to prezydent najechał?za kontakt pojazdów jest 250 zł i 6 pkt karnych.najechał i nic ? niemożliwe,ja za wyprzedzanie na zakazie pod górę nie zostałem pouczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.