Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS pod tablicą smoleńską
~~Ciemnobrązowa Sanwitalia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:43
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Tunbergia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:47
A co ja mogę panu zarzucać? Sam pan dobrze wiesz o co chodzi.
Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Każdy może coś lubić lu kogoś nie lubić. Cieszmy się że mamy taką wolność. Ale i korzystajmy z niej rozsądnie. Nie rańmy uczuć innych ludzi. Przecież pomimo różnicy poglądów powinniśmy jakoś obok siebie żyć i się nie pozabijać. A pan ciągle prowokujesz plujesz na mogiły naszych poległych elit. Mogłeś ich pan nie lubić, ale uszanuj pan uczucia tych co pozostali. Ich rodzin, znajomych.
Jak byś się pan czuł gdyby ktoś tu robił kabaret z mogił pod Mont Cassino? Dla mnie to świętość. Młodzi ludzie zginęli też za to bym dziś mógł w polskiej mowie wypisywać swoje "mądrości" w internecie.
Nasi politycy na wycieczkę do Katynia nie lecieli. Zginęli na służbie krajowi, Polsce. Czy sensownie, czy bez sensu? Nie nam to oceniać. Ale na pewno powinniśmy pochylić głowy nad ich tragedią i tragedią ich rodzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Tunbergia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 14:52
A nie polemizuję jawnie bo to nieistotne kim jestem. Nie interesuje mnie życie publiczne. Ni chcę uprawiać autoreklamy. Zwracam tylko Panu uwagę, że to co pan pisze, czytają żywi ludzie, mający uczucia. I czasem aż boli patrzeć co pan tu wyprawiasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 kwietnia 2018r. o 14:53
~~Złocistozielona Tunbergia napisał(a): A co ja mogę panu zarzucać? Sam pan dobrze wiesz o co chodzi.
Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Każdy może coś lubić lu kogoś nie lubić. Cieszmy się że mamy taką wolność. Ale i korzystajmy z niej rozsądnie. Nie rańmy uczuć innych ludzi. Przecież pomimo różnicy poglądów powinniśmy jakoś obok siebie żyć i się nie pozabijać. A pan ciągle prowokujesz plujesz na mogiły naszych poległych elit. Mogłeś ich pan nie lubić, ale uszanuj pan uczucia tych co pozostali. Ich rodzin, znajomych.
Jak byś się pan czuł gdyby ktoś tu robił kabaret z mogił pod Mont Cassino? Dla mnie to świętość. Młodzi ludzie zginęli też za to bym dziś mógł w polskiej mowie wypisywać swoje "mądrości" w internecie.
Nasi politycy na wycieczkę do Katynia nie lecieli. Zginęli na służbie krajowi, Polsce. Czy sensownie, czy bez sensu? Nie nam to oceniać. Ale na pewno powinniśmy pochylić głowy nad ich tragedią i tragedią ich rodzin.


Niech Pan porówna jak potraktowano rodziny ofiar z Pilicy , z Katowic a jak Smoleńskie. Tak Pan widzi prawo i sprawiedliwość ?
A wypadek w Oswięcimiu ?

[img=1523624019_9erd6n7.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Tunbergia niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 15:03
PanM napisał(a): Niech Pan porówna jak potraktowano rodziny ofiar z Pilicy , z Katowic a jak Smoleńskie. Tak Pan widzi prawo i sprawiedliwość ?

No tak to już się utarło że czci się pamięć ofiar, które zginęły z karabinem w ręku, broniąc suwerenności swojego kraju. Podobnie czci się pamięć wysokich urzędników, którzy zginęli wykonując służbę dla kraju.
Nie wiem kto i w jakich okolicznościach zginął w tym busie. Ale obawiam się że jeśli chciałbym postawić znak równości między ofiarami z tego busa a kwiatem Wojska Polskiego poległego pod Monte Cassino to mogłoby się to Panu nie spodobać. Podobnie ja nie uważam za odpowiednie porównywanie tego nieszczęścia z katastrofą Smoleńską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Wierzba niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 15:05
obrazeczek mu wklej to może wreszcie zajarzy ;):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Kolczurka niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 15:52
~~Brunatna Wierzba napisał(a): obrazeczek mu wklej to może wreszcie zajarzy ;):)


Mówisz i masz ;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
13 kwietnia 2018r. o 16:32
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza