Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krajobraz po burzy
~~Rudozłoty Powojnik niezalogowany
11 maja 2018r. o 9:56
W dodatku nie jest naszym interesem znać przepustowość kanalizacji bo jeżeli ktoś każe sobie płacić za odbiór deszczówki to przyznaje że jest zdolny ją odebrać bezwzględnie. Dlaczego mam płacić komuś kto nie potrafi jej odebrać?
Gdy idę do pracy to czy kontrahenta interesuje że złamał mi się młotek albo wiertarka zepsuła i nie mogę wykonać swojej pracy? Nie interesuje go to, bo ma umowę czasową i bulę za nie wykonanie zadania.
Gdyby służby nie przystawiły mi spluwy do łba i kazały płacić za odbiór deszczówki to o.k ale przystawiły, zapłaciłem i oczekuję że ją odbierze a dzisiaj się wymigują bo deszcz popadał godzinę a oni w stanie nie są zapewnić swojej usługi.
A jak popada przez 6 godzin??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Powojnik niezalogowany
11 maja 2018r. o 10:09
Służby mogą się wymigać od odszkodowania w przypadku klęski żywiołowej ale ta nie była ogłoszona czyli opad był "w normie" dlatego można przypuszczać że kanalizacja jest w złym stanie technicznym lub nieprzystosowana do odbioru wody co jest rażącym naruszeniem służb odpowiedzialnych za to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
11 maja 2018r. o 11:08
~~Rudozłoty Powojnik napisał(a): Służby mogą się wymigać od odszkodowania w przypadku klęski żywiołowej ale ta nie była ogłoszona czyli opad był "w normie" dlatego można przypuszczać że kanalizacja jest w złym stanie technicznym lub nieprzystosowana do odbioru wody co jest rażącym naruszeniem służb odpowiedzialnych za to.


U nas nikt za nic nie odpowiada. Znajdź mi przepis i prokuratora ,który uzna winę za cokolwiek urzędnika. Prokurator stwierdzi,że było za niskie auto albo nie musiałeś tam być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowy Gajowiec niezalogowany
11 maja 2018r. o 11:16
Na zalanym placu zabaw przy skwerze lukasiewicza widac nazdjeciu aligatora w wodzie wiec uwaga!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Cynia niezalogowany
11 maja 2018r. o 13:13
~~Rudozłoty Powojnik napisał(a): Nie zapominajmy o podatku "od deszczu". Podatek od deszczu płaci się za to że ktoś odbiera od nas wodę deszczową, płaci się właśnie od tak zwanego zabetonowanego obszaru z którego zakład od kanalizacji ma od nas odebrać wodę deszczową i pośniegową.
A wczoraj kanalizacja jej nie odebrała narażając nas na szkody.
Naturalnym jest że ten co nie odebrał od nas wody deszczowej a wziął za to pieniądze nie wywiązał się z obowiązku umowy.
I nie ma tu nic do rzeczy że nie byliśmy ubezpieczeni bo jak jest dziura w asfalcie i urwiemy koło to zarządca płaci odszkodowanie, ponieważ płacimy podatki na drogi tak jak za odbiór wody deszczowej.
Puścić płazem zalanie byłoby idiotyzmem tylko że tu musi być pozew zbiorowy bo w pojedynkę to was zakraczą "w sądzie".

A w takim razie pokaż nam umowę.
W Prawie wodnym stoi, że jest to OPŁATA za odprowadzenie wód deszczowych a nie za przyjęcie ich do kanalizacji. Płacisz za to, że z Twojej nieruchomości odprowadzasz wody poza nią. Zatrzymaj je ( te wody) u siebie na działce i nie będziesz płacił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Śniedek niezalogowany
11 maja 2018r. o 13:49
Jakby ktoś szukał nieśmiertelników (tablic) z samochodów, to pod Carfeourem były:

DBL VM60
DBL UA09
DBL 47C9
DBL 69K5
DBL 99K8

Tej z zalanego porshe DW nie widziałem, pewnie pod wodą jeszcze była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Chmiel niezalogowany
11 maja 2018r. o 14:55
Dziękuję przemiłej Pani, która zadzwoniła do mnie i powiedziała, że rejestracja jest w komendzie policji. Tam szukajcie swoich tablic, leży ich chyba ze 30. Pozdrawiam, Ilona Parejko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowy Kokorycz niezalogowany
11 maja 2018r. o 16:46
Dlaczego w okresie burz majowych zbiornik retencyjny był prawie pełny? Powinien być przygotowany na zebranie dużej ilości wody aby nie puszczać młynówki w miasto. Wtedy podziemny kanał byłby pusty i nie zalałoby Stadionu lekkoatletycznego, piwnic oraz aut koło Kerfura. To warto wyjaśnić.
Dlaczego nie są czyszczone i modernizowane wpusty kanalizacyjne z dróg? I wiele innych pytań. Suma tego wszystkiego spowodowała takie szkody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza