Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ostatnia droga Józefa Burniaka
~~Stalowoniebieska Godecja niezalogowany
21 maja 2018r. o 18:00
Myślę, że nie było zarządzenia Prezydenta Romana, aby poczet sztandarowy radnych miejskich ze sztandarem radni ponieśli z powodu odejścia z tego świata jednego z prezydentów i radnych. Nie wiem, czy gdyby było odwrotnie, też nie byłoby sztandaru ? Nie do pomyślenia w innym kraju... Natomiast każdy, kto był pożegnał Józefa Burniaka z własnej woli i potrzeby serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Maczek niezalogowany
21 maja 2018r. o 18:10
Był wiceprezydent K. Filipowicz, przewodniczący Rady Miasta J. Kowalski, prezesi spółek miejskich, dyrektorzy wielu instytucji oraz reprezentanci różnych bolesławieckich stowarzyszeń. A o tym, czy miał być to pogrzeb oficjalny czy prywatny decydowała rodzina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Migdałowiec niezalogowany
21 maja 2018r. o 18:33
I co zabroniła Romkowym przyjść na cmentarz .? W czasach prokuratora Piotrowicza ludzie oddawali na cmentarzach cześć ofiarom SB a dzisiaj w Polsce PIS boją się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowa Słonecznica niezalogowany
21 maja 2018r. o 19:07
Pamiętaj Romek, każdy kiedyś ma swój pogrzeb... Dałeś przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniała Scewola niezalogowany
21 maja 2018r. o 19:58
No cóż Bolesławiec ka elita samorządowców to ludzie mali i małostkowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Pelargonia niezalogowany
21 maja 2018r. o 20:12
Na tą ostatnią drogę pracujemy całe życie i nic tu nie dadzą zarządzenia i nakazy. Tyle ludzi nas żegna ilu ludziom byliśmy kolegami, przyjaciółmi, dobrodziejami. Tutaj prawda daje po oczach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
21 maja 2018r. o 20:14
~~Różowoczerwony Maczek napisał(a): Był wiceprezydent K. Filipowicz, przewodniczący Rady Miasta J. Kowalski, prezesi spółek miejskich, dyrektorzy wielu instytucji oraz reprezentanci różnych bolesławieckich stowarzyszeń. A o tym, czy miał być to pogrzeb oficjalny czy prywatny decydowała rodzina.


I się Kowalski nie zorierntował że warto było zorgnizować poczet sztandarowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 maja 2018r. o 21:01
~~Ultramarynowa Pelargonia napisał(a): Na tą ostatnią drogę pracujemy całe życie i nic tu nie dadzą zarządzenia i nakazy. Tyle ludzi nas żegna ilu ludziom byliśmy kolegami, przyjaciółmi, dobrodziejami. Tutaj prawda daje po oczach.


Dokładnie. Pana Józefa Burniaka poznałem , kiedy sprzedawał mi Audi . Pokój Jego Pamięci. Miał facet odwagę żeby wśród troglodytów być członkiem SLD ... drugi z dueciku ... Szmajdziński wylądował pod Smoleńskiem :D

Panie Tadeuszu , moje kondolencje z powodu śmierci brata.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza