Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce zmienić Orła z herbie Bolesławca
14593
#klucznick nieaktywny
30 maja 2018r. o 8:35
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a): Tu na temat nie da się porozmawiać.Tak jak by sami idio ci pisali.Nawet godło Polski było wiele razy zmieniane. Podajcie jakies sensowne argumenty za lub przeciw. Co raz jeden pokazuje że jest głupszy od innych.
Bolec Info -- NIE DLA IDIOTÓW.
a to się uśmiałem z tego posta szacunek,nawet kabarety mnie nie śmieszą a tu proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Wrotycz niezalogowany
30 maja 2018r. o 9:21
klucznick napisał(a):
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a): Tu na temat nie da się porozmawiać.Tak jak by sami idio ci pisali.Nawet godło Polski było wiele razy zmieniane. Podajcie jakies sensowne argumenty za lub przeciw. Co raz jeden pokazuje że jest głupszy od innych.
Bolec Info -- NIE DLA IDIOTÓW.
a to się uśmiałem z tego posta szacunek,nawet kabarety mnie nie śmieszą a tu proszę.


Gdy się wyśmiejesz do pełna napisz coś logicznego w tym temacie .Pozdrówko od kumpla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
30 maja 2018r. o 10:24
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a): Tu na temat nie da się porozmawiać.Tak jak by sami idio ci pisali.Nawet godło Polski było wiele razy zmieniane. Podajcie jakies sensowne argumenty za lub przeciw. Co raz jeden pokazuje że jest głupszy od innych.
Bolec Info -- NIE DLA IDIOTÓW.
a to się uśmiałem z tego posta szacunek,nawet kabarety mnie nie śmieszą a tu proszę.


Gdy się wyśmiejesz do pełna napisz coś logicznego w tym temacie .Pozdrówko od kumpla.


a co buc moze napisac, jak nie zna historii, naszych ziem, pewnie znowu walnie, ze my tylko tu czasowo zarzadzamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 maja 2018r. o 10:44
fobiak napisał(a):
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a): Tu na temat nie da się porozmawiać.Tak jak by sami idio ci pisali.Nawet godło Polski było wiele razy zmieniane. Podajcie jakies sensowne argumenty za lub przeciw. Co raz jeden pokazuje że jest głupszy od innych.
Bolec Info -- NIE DLA IDIOTÓW.
a to się uśmiałem z tego posta szacunek,nawet kabarety mnie nie śmieszą a tu proszę.


Gdy się wyśmiejesz do pełna napisz coś logicznego w tym temacie .Pozdrówko od kumpla.


a co buc moze napisac, jak nie zna historii, naszych ziem, pewnie znowu walnie, ze my tylko tu czasowo zarzadzamy
może i buc ,ale tobie nigdy w głupocie nie dorównam,bo chwalisz się że znasz historię polski ,a ja uważam cię za trolla,polska nigdy nie odzyskała tych ziem ponieważ nigdy one nie były jej własnością ,polska sięgała od morza do morza,a śląsk zawsze był śląskiem,ale ty jako troll zawsze będziesz wprowadzał w błąd bo taka twoja zakupczona rola,grasz teatrzyk jak pacynka na sprężynie.Jedno jest pewnw polska polską ,a regiony są różne hanysy górole i ślązoki opole i różne inne nację ,ja czuję się dolnoślązakiem bo tu się urodziłem tu żyje i tu umrę ,a jaki kolor ma ptak to jest najmniej ważne,najważniejsze jest to rzeby polacy rodacy przestali się kłucić i stawili czoła nadszemu wrogowi który się tu loguje i przywiózł nawet swoje wojska i ćwiczy na nas swoje umiejętności okupuje nas na razie na małą skale bo gotuje żabe od zimnej wody,dociera zapchlony kocie do twoich szaro burych komórek mózgowych?te posty mają na celu nas skłócić co widać na załączonym obrazku.a kto tego nie pojmuje ten frajer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
30 maja 2018r. o 10:56
bucu zobacz co ty chrzanisz
" są różne hanysy górole "
jesli nie wiesz, ze gorole a nie górole to nie ma co z toba dyskutowac, slask z pewnoscia nie jest i nie byl wasz bo zawsze byl nasz i taka jest roznica miedzy nami szwbie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 maja 2018r. o 11:10
fobiak napisał(a): bucu zobacz co ty chrzanisz
" są różne hanysy górole "
jesli nie wiesz, ze gorole a nie górole to nie ma co z toba dyskutowac, slask z pewnoscia nie jest i nie byl wasz bo zawsze byl nasz i taka jest roznica miedzy nami szwbie
nie wyzywaj mnie od szwabów bo nie miałe wpływu na to skąd są moi przodkowie,mam obywatelswo polskie i się odwal,ale jak tu wkroczą niemcy to zobaczymy jak będziesz gęgał.


Dopisane 30.05.2018r. o godz. 11:10:

ale czytając twoje posty odnoszę wrażenie że jesteś niepoczytalny,ktoś kto nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia wyzywa od buców itp ,tak jest w twoim nędznym przypadku,nie potrafisz udowodnić swojej wiedzy której nie posiadasz na poziomie podstawowym,i gdyby to co bredzisz w amoku miało być prawdą to tu na dolnym śląsku wg ciebie zawsze była polska ,pokaż choć jedną starą mape która by to uwiarygodniła,bo babcia zawsze mi powtarzała pamiętaj wnuczku dolny śląsk to nasza ojczyzna bez względu kto będzie nią zarządzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
30 maja 2018r. o 11:27
A to dobre. Rusek ze Szkopem zaraz się pobiją o polskość Bolesławca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 maja 2018r. o 11:37
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Jasnoniebieski Wrotycz napisał(a): Tu na temat nie da się porozmawiać.Tak jak by sami idio ci pisali.Nawet godło Polski było wiele razy zmieniane. Podajcie jakies sensowne argumenty za lub przeciw. Co raz jeden pokazuje że jest głupszy od innych.
Bolec Info -- NIE DLA IDIOTÓW.
a to się uśmiałem z tego posta szacunek,nawet kabarety mnie nie śmieszą a tu proszę.


Gdy się wyśmiejesz do pełna napisz coś logicznego w tym temacie .Pozdrówko od kumpla.
od kumpla ja nie mam kumpli na Bolec info.podpisz się,a nie da rady bo trzeba sie logować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.