Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy biznes - poczta kwiatowa

20332
#Justak nieaktywny
6 czerwca 2018r. o 19:07
Zbieram opinie dotyczące nowego biznesu w naszym mieście jaki planuję otworzyć. Ma to być poczta kwiatowa z możliwością składania zamówień online? Myślicie że przyjmie się takie coś? Czego myście oczekiwali od takiej poczty kwiatowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawy Milin niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 7:18
Od dawna funkcjonuje w Bolesławcu poczta kwiatowa. Osobiście wysyłałem kwiaty do Szwajcarii na Dzień Matki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 7:36
~Złotawy Milin napisał(a): Od dawna funkcjonuje w Bolesławcu poczta kwiatowa. Osobiście wysyłałem kwiaty do Szwajcarii na Dzień Matki.


ja tez korzystam, wiec to zaden nowy pomysl....aczkolwiek powodzenia zycze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 9:03
Jeśli poczta kwiatowa to tylko jako dodatkowa usługa przy tradycyjnej kwiaciarni. Zlecenia są sporadyczne i zbankrutujesz na zmarnowanych zapasach kwiatów. A nawet w połączeniu z kwiaciarnią nie jest to jakiś szczególnie opłacalny biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20274
#Brajan nieaktywny
7 czerwca 2018r. o 10:53
Funkcjonuje ale jest wiele ale...jak ktoś wspomniał po pierwsze stacjonarna kwiaciarnia da Ci miejsce przechowywania kwiatów oraz pozwoli Ci dodatkowo sprzedawać towar. W zależności od tego gdzie zostanie zlokalizowana Twoja firma, w początkowej fazie może Ci pozwolić zarobić na opłaty.

Druga sprawa jak pozbyć się konkurencji, która zabetonowała swoje biznesy z klientelą włącznie. Robisz to lepiej. Super identyfikacja wizualna miła dla oka, logo, oklejony samochód, szyld, ładnie, klimatowo urządzony sklep, a dalej dobry towar i miła obsługa pozwolą ci kreować markę z której korzystanie będzie po prostu modne, a dalej oczywiste. Sklep internetowy z blogiem to forma sprzedaży, a realną sprzedaż zaczynasz już w kampanii Facebook. Przy tym wszystkim ceny utrzymujesz nie wyższe niż konkurencja. Jeżeli jesteś kreatywną osobą, albo masz wokół siebie takie osoby dasz radę ;)


Dopisane 07.06.2018r. o godz. 10:53:

Funkcjonuje ale jest wiele ale...jak ktoś wspomniał po pierwsze stacjonarna kwiaciarnia da Ci miejsce przechowywania kwiatów oraz pozwoli Ci dodatkowo sprzedawać towar. W zależności od tego gdzie zostanie zlokalizowana Twoja firma, w początkowej fazie może Ci pozwolić zarobić na opłaty.

Druga sprawa jak pozbyć się konkurencji, która zabetonowała swoje biznesy z klientelą włącznie. Robisz to lepiej. Super identyfikacja wizualna miła dla oka, logo, oklejony samochód, szyld, ładnie, klimatowo urządzony sklep, a dalej dobry towar i miła obsługa pozwolą ci kreować markę z której korzystanie będzie po prostu modne, a dalej oczywiste. Sklep internetowy z blogiem to forma sprzedaży, a realną sprzedaż zaczynasz już w kampanii Facebook. Przy tym wszystkim ceny utrzymujesz nie wyższe niż konkurencja. Jeżeli jesteś kreatywną osobą, albo masz wokół siebie takie osoby dasz radę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20332
#Justak nieaktywny
7 czerwca 2018r. o 11:30
Dzięki brajan. Czytając Twojego posta aż chce się działać. Jestem młodą sympatyczną osobą, myślę że jestem w stanie wydrzeć kawałek rynkowego tortu dla siebie. Jest jednak tak jak mówisz. To musi być lepsze, ładniejsze. To musi być jak to mówią "trendy" :) Jakbyś jeszcze dał namiary na jakąkolwiek firmę, która tworzy konfiguratory produktów, byłabym niezwykle wdzięczna :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Zaślaz niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 12:21
Kiedyś linki wklejali już w pierwszym poście.
Nie bawcie się w udawany dialog tylko dawajcie tego linka... bo się doczekać nie mogę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
7 czerwca 2018r. o 12:37
Ja też aż drżę z podniecenia jaki to link nam tu wkleją. No kochani nie dajcie na siebie długo czekać :D
Coraz większa finezja linkowych spamerów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza