Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - Kolumbia: ?? : ??

~Brunatnopopielaty Tulipan niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 17:06
A dostaną za mundial 8 mln dolarów i dostali 1,5 mln na przyjezdne. Powinni oddać ta kasę do budżetu super piłkarze gwiazdy! Hahahahha drużyna narodowa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 czerwca 2018r. o 17:39
''Adam Nawałka uważa, że wszystko było okej, tylko na ten moment nasz poziom to mniej więcej Arabia Saudyjska łamane na Maroko, natomiast Robert Lewandowski uważa, że on był okej, ale poziom jego kolegów to mniej więcej Arabia Saudyjska łamane na Maroko.

Tak, kobieta lekkich obyczajow , kapitan reprezentacji wyszedł i stwierdził, że jesteśmy dziadami (nie on), nie umiemy grać w piłkę (poza nim) i powinniśmy się cieszyć, że nie oklepała nas Irlandia Północna dwa lata temu. Co gorsza, wydaje się, że z taką oceną zgadza się mniej więcej trener, przekonujący o różnicy umiejętności, której nie dało się zasypać.

Kapitan tego okrętu, który sam zaliczył trzeci z rzędu fatalny turniej, ani razu nie potrafiąc wziąć odpowiedzialności za drużynę, wybrał drogę grillowania kolegów. „Lewy” stwierdził w skrócie, że kapitan jest za krec isty, ale majtkowie nie potrafią pływać, łajba przecieka a generalnie to my na tym turnieju znaleźliśmy się przez przypadek. –''

''gwiazdorzenia '' cd.



Dopisane 25.06.2018r. o godz. 17:39:

dlaczego zmieniacie tekst który nie jest moim a tekstem oryginalnym

to też zmienicie?


''Robert, oddaj po prostu tę opaskę kapitana, bo przecież i tak nikt cię w tej drużynie już traktować poważnie nie będzie – nikt, kto ceni swoje umiejętności nieco wyżej, niż poziom gówna, do którego je sprowadziłeś.''

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winorośl niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 17:48
Falco ,nikt nie zmienia .Co najwyżej grube paluszki coś uporządkują .
Na istotnych to by cię przeczesali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 czerwca 2018r. o 20:41
zmienia durnowaty tzw. automat ;)
na istotne nie wchodzę od lat więc nie wiem jakie tam panują zwyczaje ...
:)
tu tez mnie ''czeszą '' jak taki jeden przymuł popłacze w rękaw adminowi ...
kilka dni wstecz miałem tego przykład kiedy mój cały post po prostu ''wcieło'' bo ścierwojada nazwałem ścierwojadem ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Kapusta niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 23:12
Po meczu z Danią w zeszłym roku, kiedy wtopili 0:4, powinien się już włączyć dzwonek alarmowy, że jest coś nie halo. Co tam, lepiej było grać w reklamach i promować siuśki zwane piwem. Teraz karma wróciła. Powinni teraz wypić to Tyskie, które nawarzyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 czerwca 2018r. o 15:46
Falco - nie dopatrzyłeś się małego żarciku . Brazylijczyk Falcao zakończył karierę w 2014 r. Kolumbijczyk natomiast gra w AS Monako , wystarczyło podjąć temat a nie musiałbyś czekać do początku meczu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 czerwca 2018r. o 17:08
nie musisz mi tu czegoś ''tłumaczyć ''

to nie grała Brazylia tylko -wiadomo kto (strzelił bramkę ;) ) i to jemu poświęciłem uwagę ...

uważasz że wiesz co piszesz?...ja też ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowordzawy Łubin niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 17:39
Zlikwidować drużynę narodową. Bez sensu utrzymywać nierobów! Dokładnie nierobów! Oni nie grają tylko wychodzą na boisko. Po co? Bo może się uda?! Śmiech na sali a nie drużyna narodowa! Oddać tą kasę tam gdzie mamy mistrzów i tam gdzie jest potrzebna. I żaden tu super nowy trener juz nie pomoże. Panienki od reklam do zwolnienia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.