Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - Kolumbia: ?? : ??

2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 22:52
jak myślisz ?...nie ma za co?
zakończony właśnie mecz był o kilka poziomów lepszy od tego z Senegalem ale tamten to piłkarska tragedia ...
poziom bliski juniorom ...

internet już przemówił ...
np. gdzie jesteś ''lewy''?
odpowiedz-w T-Mobile
jutro zapewne poczytamy jak pewna Ania ''przeżywa'' porażkę ''lewego''
może nawet napisze książkę na ten temat ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Szczodrzeniec niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 23:04
Świat poszedł do przodu a my dalej udajemy, że europejski futbol jest najlepszy. Szybkość i wytrzymałość bez urazy, murzyna, to podstawa. Nam brakuje tchu jeszcze w pierwszej połowie. Do niskiej jakości gry przykładają się również media pompujące ten balon do granic możliwości i w ten sposób dające piłkarzom błędne poczucie ich umiejętności. Trochę pokory i skromności nie zaszkodzi.I może się mylę ale wiara w Lewandowskiego jakby przeszkadzał w swobodnym rozgrywaniu piłki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Powojnik niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 23:07
Smutne ta porażka. Za dużo eksperymentowal też Nawalka. Ciągle jakieś zmiany. I mam wrażenie że Łukasz Fabiański lepiej poradziłby sobie z obroną bramki niż Wojciech Szczęsny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 23:08
czy to nie czas zamknąć temat?
hahahahahaha

a założyć kolejny-''jaki wynik -ile nam wklepią ''samuraje''
to by były ''jaja'' gdyby kadra wróciła do kraju z zerowym stanem punktów ...

gdzie to ja pisałem że jeśli ktoś będzie chciał ich witać na lotnisku powinien obstawić tylne wyjścia ...
hahahahaha...

ja pierdzielę -jak to można nazywać ''sportem narodowym '':]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Powojnik niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 23:10
Ale już wkrótce zacznie się Liga Narodów. Gramy między innymi z Portugalczykami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Powojnik niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 23:13
Jaja będą jak wygramy bez problemu z Japonią ale to już będzie za późno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 23:19
nie jestem kibicem piłki kopanej ale oglądałem ich mecz z Hiszpanią ...
myślisz że z Portugalią mają szanse?

ja mam większe szanse u ''buka'' niż oni w meczu z Portugalią ...

no dobra -oni się pobawią przy basenie a ja jutro do pracy ...jadąc będę nucił ''nic się nie stało'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Powojnik niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 23:29
No właśnie trafimy na mistrzów znowu i tym razem konkretnych więc nawet nie chcę myśleć jak to będzie wyglądać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza