Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łzy czarnych Glinoludów
~Jasnobrązowy Jesion niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:08
I tak nie popsuli imprezy .zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Agrest niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:11
Popieram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bursztynowa Malwa niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:27
Chorągiewka Benek już nikt go niechce to wymyśla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Rezeda niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:47
~Ciemnokasztanowy Gajowiec napisał(a): Przeglądałem tamten portal. Ciężko napisać komentarz po nie ich myśli. Nie jest akceptowany negatywny wpis. Gliniada dzięki temu istotneshow będzie jeszcze bardziej popularna. Przykre jest to, że manipuluje się ludźmi prywatnego przedszkola, a publiczne nie uczestniczą w paradzie. Moje miasto to nie tylko urzędnicy UM czy starostwa. Wyszli w paradzie, bo boją się utracić stołki, gdy przyjdzie inna władza. Wszystko w białych rękawiczkach. Doświadczyłem już zamykania ust przez tamtych ludzi z portalu. Wstydzę się, że ludzie niby wykształceni posługują się takim językiem na fb, są radnymi, straszą sądem i używają obraźliwych słów. Wszystko po tamtej stronie jest pseudo nijakie, nawet niektóre stowarzyszenie które wygłasza referaty o gniewie, złości..., niszczy życie innym udając specjalistów. Gdzie oni są? Skoro ma takie poparcie, gdzie byli w paradzie? Pan Nowak jako jedyny w ostatnim nagraniu powiedział co sądzi o władzy. Jest głosem wielu mieszkańców. Jest mi żal ludzi którzy dla kasy robią nibygliniade. Czarna parada tych kilku osób otwiera nowy czas. Sam nie znaczne nic. Ale chce by było sprawiedliwie i liczę że Pan Nowak tego tak nie zostawi i turze nosa. W naszym mieście maja dobrze tylko ci co wierzą w obecny rzad. Czekam na coś innego, świeżego. Wiem że kto nie kopie do ich bramki, jest ich wrogiem.

Ile kasy dostałeś za te wypociny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Skimia niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:50
Za te wypociny i hejt w wykwintnej restauracji dostał kawałek pizzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Krokosmia niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 13:25
Lol a myslalem ze to reklama jakiegos zakladu kominiarskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
19 sierpnia 2018r. o 13:51
~Jasnopomarańczowa Krokosmia napisał(a): Lol a myslalem ze to reklama jakiegos zakladu kominiarskiego


Wszyscy czasem nadużywamy słowa "myślałem" : )))

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Judaszowiec niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 13:51
Dziękuje bardzo za usunięcie mojego posta.

Dla tych którzy nie zdążyli przeczytać to nikogo nie obraziłem, nikogo nie oskarżyłem, napisałem tylko prawdę która jest nie wygodna dla Bolec info i Pana Nowaka.

Drodzy redaktorzy pamiętajcie, wasze informacje nie są wiarygodne bo jesteście stronniczy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego