Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy straż miejska przetrwa?
~Paliowy Jaskier niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 14:31
Weźmy pod lupę taki Nowogrodziec,park przy ratuszu,kilka ławeczek,zieleń,alejka,ale nie ma gdzie usiąść bo na każdej ławeczce siedzą sobie panowie i piją piwo,,a puszki zamiast do kosza to na trawniczek,krew mnie zalewa bo żadna SM się tym nie interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 14:39
~Paliowy Jaskier napisał(a): Weźmy pod lupę taki Nowogrodziec,park przy ratuszu,kilka ławeczek,zieleń,alejka,ale nie ma gdzie usiąść bo na każdej ławeczce siedzą sobie panowie i piją piwo,,a puszki zamiast do kosza to na trawniczek,krew mnie zalewa bo żadna SM się tym nie interesuje.


W Nowogrodźcu straż, po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
22 sierpnia 2018r. o 14:43
~Paliowy Jaskier napisał(a): Weźmy pod lupę taki Nowogrodziec,park przy ratuszu,kilka ławeczek,zieleń,alejka,ale nie ma gdzie usiąść bo na każdej ławeczce siedzą sobie panowie i piją piwo,,a puszki zamiast do kosza to na trawniczek,krew mnie zalewa bo żadna SM się tym nie interesuje.


W Nowogrodźcu jest straż miejska...

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 14:50
Bernard napisał(a):
~Paliowy Jaskier napisał(a): Weźmy pod lupę taki Nowogrodziec,park przy ratuszu,kilka ławeczek,zieleń,alejka,ale nie ma gdzie usiąść bo na każdej ławeczce siedzą sobie panowie i piją piwo,,a puszki zamiast do kosza to na trawniczek,krew mnie zalewa bo żadna SM się tym nie interesuje.


W Nowogrodźcu jest straż miejska...



ZAORANE :D

zbędny wydatek. No ale każdy car lubi mieć swoją armię przyboczną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 15:11
~Ciemnobrązowy Brokuł napisał(a): Pomyślmy nad reformą Straży Miejskiej aby przynajmniej piwoszy nie ganiali i już będzie dobrze.

Nie tylko o piwoszy tu chodzi.
Którejś zimy koleżanka wstała o 6 rano by odśnieżyć chodnik przy swojej posesji. Pół godziny i temat miała załatwiony. Ale o 7 ulicą przejechał pług i cały śnieg z ulicy wrzucił na świeżo oczyszczony chodnik. Dziesięć minut później strażniczka w szpileczkach już pukała do drzwi by wręczyć mandacik. I nie było tłumaczenia. Choćby za ten numer SM powinna zostać zlikwidowana. A to tylko jeden przykład ich wrogich mieszkańcom poczynań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Dziewięćsił niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 15:23
Ja też jestem za likwidacją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Nemezja niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 16:43
Ludzie co wam odbija a kto będzie garca pilnował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Aralia niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 16:55
Zlikwidować straż i to jak najszybciej ! Policja ma obowiązek przyjechać na zgłoszenie dotyczące nielegalnego wyrzucania śmieci - to jej ustawowe zadanie. Straż, to dublowanie zadań i wysokie, niepotrzebne koszty. Policja ma uprawnienia, sieć, budzi respekt i jest skuteczna. Straż nie nadaje się do niczego oprócz zabezpieczania imprez miejskich, a do tego i tak będzie potrzebna Policja i wynajęcie ochrony na 5 dni plus 3 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.