Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe 24 sierpnia - NA ŻYWO
~Zielonkawy Winobluszcz niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 19:25
To w końcu dlaczego najbardziej tolerancyjny artysta świata nie zrobił gliniady? Chciał 40k PLN czy nie? Żarty były tak śmieszne że może nie usłyszałem odpowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Pięciornik niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 19:48
Bernard napisał(a):
~Czarnawa Truskawka napisał(a): Tak marnego dziennikarstwa nie widziałam od dawna. Portal publikując takie „wywiady” z pewnością działa na swoją niekorzyść. Panowie przez brak widowni w swojej rozmowie tak się rozluźnili, że nie wiadomo o czym był ten pseudo wywiad. A te kpiny to naprawdę poniżej pewnego poziomu...



Jeśli brak widowni oznacza 2500 wyświetleń na FB od godziny 12 do 18... To ja zawsze chciałbym mieć w nim taki brak widowni : )Dopisane 24.08.2018r. o godz. 18:20


Panie Benku po co to ściemnainie? Ja oglądałem całość i oglądlanośc była na średnim poziomie 65 osób. Raz więcej raz mniej. Te 2500 to liczba osób którym zaczęlo się odtwarzanie jak byli na facebooku bo facebook automatycznie startuje. Większośc zamkneła to video nie ogladajac nawet 5% "wywiadu". Piszę w cudzylowiu bo tak marnego wywiadu dawno nie widzialem. Zadnych pożadnych pytan o podstawowe rzeczy czyli slowa Nowaka o braku pieniedzey, a to czemu nie bral pieniedzy od miasta mimo że dawali, dlaczego nie zrobil przez tyle lat gliniady. Tylko same pośmiechujki i ironiczne naśmiewanie się z pani Lijewskiej czy innych. Słabo bardzo słabo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 20:20
Kolego w tej audycji nie prowadzi się wywiadu. To jest podsumowanie tygodnia można powiedzieć, że nawet na wesoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 sierpnia 2018r. o 20:37
~~Stalowoniebieski Pięciornik napisał(a):
Bernard napisał(a):
~Czarnawa Truskawka napisał(a): Tak marnego dziennikarstwa nie widziałam od dawna. Portal publikując takie „wywiady” z pewnością działa na swoją niekorzyść. Panowie przez brak widowni w swojej rozmowie tak się rozluźnili, że nie wiadomo o czym był ten pseudo wywiad. A te kpiny to naprawdę poniżej pewnego poziomu...



Jeśli brak widowni oznacza 2500 wyświetleń na FB od godziny 12 do 18... To ja zawsze chciałbym mieć w nim taki brak widowni : )Dopisane 24.08.2018r. o godz. 18:20


Panie Benku po co to ściemnainie? Ja oglądałem całość i oglądlanośc była na średnim poziomie 65 osób. Raz więcej raz mniej. Te 2500 to liczba osób którym zaczęlo się odtwarzanie jak byli na facebooku bo facebook automatycznie startuje. Większośc zamkneła to video nie ogladajac nawet 5% "wywiadu". Piszę w cudzylowiu bo tak marnego wywiadu dawno nie widzialem. Zadnych pożadnych pytan o podstawowe rzeczy czyli slowa Nowaka o braku pieniedzey, a to czemu nie bral pieniedzy od miasta mimo że dawali, dlaczego nie zrobil przez tyle lat gliniady. Tylko same pośmiechujki i ironiczne naśmiewanie się z pani Lijewskiej czy innych. Słabo bardzo słabo


Tłumaczyłem już, że "W samo południe" to nie wywiad tylko rzadko calkiem poważne komentarze na temat wydarzeń tygodnia. Narysować tego nie umiem, ale może taki obrazek:



[img=1535135849_lv73i82.png]

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Winobluszcz niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 20:49
Nazwijcie się bolec.śmieszki
A artykuły podpisuje np satyryk Kazimierz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Winobluszcz niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 21:00
Dowcipny Benio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielony Groszek niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 21:01
Szkoda ze PapG nie skorzystał z tej 2,5 tys widowni żeby pewne nieścisłości wyjaśnić. Sprytnie przemilczacie temat kasy na mazanie się gliną. Nawet bolec satyrykom nie jest do śmiechu. Haha dostawać kase z ratusza i nic nie zrobić, haha pod własnym nosem wyhodować sobie konkurencyjne mazanie się glina, haha. Prawie jestem tak śmieszny jak wy☹️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Naparstnica niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 21:10
To może jeszcze statystykę usuniętych komentarzy pokażesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza