Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opiekun osób starszych – praca z przyszłością
~Błękitnozielona Scewola niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 14:26
Szczyt marzeń podcierać dupę Niemcom :-). Zauważam, ze naród polski ulega tym samym procesom samozagłady co zachód europy. Lewackie ogłupianie społeczeństwa i zmiana wartości z rodziny na pieniądze przyniosły efekt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwony Milin niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 14:54
Do mromedica? Czy faktycznie pracuje się 40 godzinach w tygodniu? Czy opiekunka po przepracowaniu 40 godzinach. Może jechać np na weekend? Czy musi siedzieć w domu do dyspozycji?
Czy to prawda że mieszka się u osób i jeszcze rozlicza się to mieszkanie jako do celów prywatnych?
Jak tak to opiekunka może kogoś zaprosić np swoją rodzinę na weekend.
Mieszkanie prywatne? Przepracowane 40 godzinach w tygodniu chyba nic nikomu do tego?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:19
Wszystko zależy na jaką starszą osobę trafisz, ja miałam taką która do południa spała a po godz 1600 zaczynała życie do 0200 w nocy, ciężko było popracowałam tam 4 miesiące i się zwolniłam. Ogólnie piszą, że 40 godzin ale jak chcesz dłużej to możesz zostać, zazwyczaj tak jest. Co do wolnych weekendów to nie tak to wygląda też jesteś w pracy, Trzeba dać lekarstwa, dać zjeść posiedzieć, zrobić zakupy. Wcześniej gdy miałam jeszcze zmienniczkę to siedzieliśmy na zmianę po 1,5 mc, teraz gdy ludzi do pracy jest mało i nie chcą pracować to trudniej o wolne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziany Rabarbar niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:22
Lepiej Niemcowi dupę podcierac jak na strefie za1500 dupę lizac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonożółty Topinambur niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 15:24
Ale umowa z firmą jest na 40 godzinach. Tam że po ich przepracowaniu zleceniobiorca może sobie robić co chce.... Tak wynika z umowy a praktyka jest inna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Fuksja niezalogowany
29 sierpnia 2018r. o 12:24
Miedziany Rabarbar - Lepiej za 2000 złotych na strefie pracować , mieszkać w domu, spać we własnym łóżku i patrzeć jak dzieci/wnuki rosną niż Niemcowi dupe lizać za 1000 euro będąc jego niewolnikiem 24 h na dobę :-). Przelicz ile wychodzi wąchanie dupy szwaba przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę a zobaczysz jaki masz przelicznik na godzinę :-) . jak widać z matematyka równie słabo jak z honorem i godnością :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowoniebieski Maczek niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 7:48
Podcierać dupe Niemca heh tylko człowiek bez honoru godzi się na to to już wolę pracować za 2 tys na strefie niż być niewolnikiem u niemcucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielona Irezyna niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 9:39
Średnia wychodzi 5000 zl u Niemca a ty sobie dalej pracuj za 2000 na strefie jak jesteś szczęśliwy żyj długo i szczęśliwie w ubustwie wylewaj swoje żale na forum jak strefa was w h..ja robi ja na honor mam wyje...bane czy sprzątanie czy wycieranie dobrze płacą to robię nikt mnie nie zmusza nie pasuje jadę do domu a ty musisz dybac bo rachunki ciebie jedzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.