Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Plush przeniesienie numeru

21112
#Babcia123 nieaktywny
31 sierpnia 2018r. o 8:10
Witam
czy ktoś może przenosił numer z innej sieci do Plusha? Czy to prawda, że za przeniesienie numeru czeka się około 14 dni, a nie 24 godziny. I czy są związane z tym jakieś opłaty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21105
Huber
31 sierpnia 2018r. o 8:32
nic nie placi sie za przeniesienie numeru. Trwa to róznie ale nie dluzej niz 24 godziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21112
#Babcia123 nieaktywny
31 sierpnia 2018r. o 8:48
A czy to prawda, że muszę otrzymać numer tymczasowy aby otrzymać pakiety z Plusha?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 9:59
Jak chcesz korzystać z internetu musisz dostać tymczasowy numer. Jest na tej nowej karcie i nic nie trzeba przekładać. Musisz się tylko dowiedzieć czy możesz korzystać nadal z takiego pakietu jaki masz bo np w redbullmobile dopiero po godzinie 24.00 pakiet darmowy działa a co wykonasz do tej godziny płacisz zgodnie z cennikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21112
#Babcia123 nieaktywny
31 sierpnia 2018r. o 10:26
Warto przejść do Plusha czy raczej szukać innego operatora? Szukam oferty do 25 złoty z internetem nielimitowanymi SMS i rozmowami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 10:47
Szukaj innego operatora. Jest ich dużo i dużo tańsze oferty niż 25 zł za miesiąc. Ja szukam zawsze porównując ceny na wyszukiwarce pod adresem: www.porownanieofertgsm.pl tam mam wszystko. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21112
#Babcia123 nieaktywny
31 sierpnia 2018r. o 10:54
Plush warty uwagi ? Czy korzysta/ł może ktoś z ich usług?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Kocanki niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 11:38
Ja korzystałem chwilowo i szybko od nich uciekłem. Straszliwą lipę z zasięgiem mają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza