Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Anuszkiewicz do rady powiatu!
~~Oliwkowozielona Borówka niezalogowany
12 października 2018r. o 20:08
~~Ziemistoszary Jesion napisał(a):
~Oliwkowozielona Borówka napisał(a): Ale jeszcze spojrzałem na konferencję Pana Małkowskiego w sprawie Szpitala....I co I...jeszcze gorzej...zero konkretów...tylko gadki jak z bazaru na Jeleniogórskiej...Czlonek komisji zdrowia w powiecie...przez 8 lat .wydawałoby się że powinien wiedzieć więcej....!!!!A tu zonk....kolejny.


Idź i porozmawiaj z ludźmi szczerze od serca a szczególnie na bazarze to Ci skóra z cierpnie na karku. A jak się do ludzi ustawiasz rogami i traktujesz jak głupie stado to nadal pozostaniesz głuchy i zakręcony jak słoik.Pozdrawiam


moze lepiej pojsc do pizzerii i tam ustalic glos suwerena ;)...rogi zaslonić slonikami ;) i zrobić swoje...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:11
~Oliwkowozielona Borówka napisał(a): Smutne że impuls tak się prezentuje...ale to na własne zyczenie

Tak się prezentuje to znaczy jak????, może Ty będziesz rozweselał tylko czym jednozdaniową wypowiedzią na pewno nie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Borówka niezalogowany
12 października 2018r. o 20:14
~~Ziemistoszary Jesion napisał(a):
~Oliwkowozielona Borówka napisał(a): A kocha...

A czemu nie !!!!! Pozdrawiam


i to jest idealny kandydat ;) na radnego;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:15
~~Beżowobrązowa Katalpa napisał(a): Panie Adamie, jak na absolwenta Politechniki przystało, to jest Pan mało konkretny , i mało przekonywujący.


Nie wiem jak wykształcony jest mój rozmówca ale po braku argumentacji za jednym napisanym zdaniem cóż mogę myśleć???????????? Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:20
~~Zarumieniony Czyściec napisał(a): Przynajmniej tym razem Pan Adam nie opowiadał o frankowiczach dyskryminując innych kredytobiorców. Wiemy, że gdzieś dzwoni ale nie udało nam się zlokalizować gdzie. Smutny występ

Nadzór bankowy w Austrii tego rodzaju produkt bankowy uważał za przestępstwo jak był nazywany kredytem, bo jest to manipulacyjny instrument finansowy dla tych co chcą się wzajemnie okradać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:27
~Śnieżnobiała Cieszynianka napisał(a): Flaguje ten "impuls miasta..."...miły Pan....Ale to tylko świadczy o desperacji tego ruchu....jest i wielu innych kandydatów co ...chluby..nie przyniosa...szkoda, bo zamiar może I dobry...Ale kandydatów trzeba dobierać A nie zapelniac listy..jednak szef liczy chyba tylko na siebie


Zawsze to ugrupowanie co nie posiada władzy tak jest postrzegane, jako desperaci. No bo to szaleństwo w mniemaniu społecznym konkurować z wszech potężną władzą, która po mistrzowsku szermierzy strachem. My tego nie robimy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:30
~Karminowoczerwony Żylistek napisał(a): Zęby bolą jak słucha się tego pana.Strzał w kolano dla Impulsu.Może Was pociągnąć na dno. Jestem na NIE.

Zapraszam do dentysty zapewne Cię uleczy i spojrzysz na świat inaczej nie tylko poprzez bulące zęby.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
12 października 2018r. o 20:37
~~Paliowy Szczodrzeniec napisał(a): depresja i smutek z tym starszym panem..brrr


Może jakiś argumencik jeśli jesteś psychiatrą i tak lekko stawiasz diagnozy. Nikomu lat nie liczę, tylko słucham bacznie czy myśli młodo i z tym mi po drodze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza