Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
2 listopada (piątek) – Urząd Miasta nieczynny
~~Rezedowy Jabłoń niezalogowany
31 października 2018r. o 15:16
~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): No właśnie po pierwsze mieszkańcy. I szybko o tym fakci99e poinformowali. Specjalnie wzięłam urlop żeby tego dnia pozałatwiać urzędowe sprawy i pewnie nie ja jedyna

Trzeba było przewidzieć, że urząd może by nieczynny, zanim wzięłaś urlop. W taki dzień dziwne by było, gdyby był otwarty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Aster niezalogowany
31 października 2018r. o 15:59
,,W taki dzień dziwne by było, gdyby był otwarty. ''

Faktycznie dziwne by to było żeby w piątek otworzyć urząd miasta .
Piekarze ,handlowcy ,służbo zdrowia ,kierowcy bierzcie przykład z ,,bezpartyjnego''.
Olać robotę ,długi weekend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2018r. o 17:28
~~Rezedowy Jabłoń napisał(a): W taki dzień dziwne by było, gdyby był otwarty.

W jaki dzień?

Musi być jakiś głąb z UM.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Szparag niezalogowany
31 października 2018r. o 17:40
skorn napisał(a):
~~Rezedowy Jabłoń napisał(a): W taki dzień dziwne by było, gdyby był otwarty.

W jaki dzień?

Musi być jakiś głąb z UM.


Musi nie zalogowany , zdradziecka buzia Falco ,chociaż ja wiem czy tam zatrudniają betoniarzy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Dziurawiec niezalogowany
31 października 2018r. o 19:03
emem napisał(a): To, że UM będzie nieczynny 2.11 nie oznacza, że urzędnicy będą mieli wolne...

a co będą robić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Sosna niezalogowany
31 października 2018r. o 19:18
Proponuję, aby wszyscy Polacy, zrobili sobie wolne do końca roku kalendarzowego, rekompensując sobie w ten sposób, niedobory płacowe.Skoro pracodawcy ustalają płace w wysokości poniżej średniego wynagrodzenia w polskiej gospodarce, to pracownikom nalęży się więcej dni wolnych od pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Lędźwian niezalogowany
31 października 2018r. o 20:40
Wiedziałem, zagłosowałem na was a wy se wolne robicie. Znów mnie oszukano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
31 października 2018r. o 21:06
emem napisał(a): To, że UM będzie nieczynny 2.11 nie oznacza, że urzędnicy będą mieli wolne...

No właśnie to dokładnie oznacza - urzędnicy będą mieli wolne.
Ale za to będą odpracowywać ten dzień w jakąś sobotę...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.