Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prośba do kierowców Al. Tysiąclecia - Intermarche

~~Pąsowy Śniedek niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 22:18
Szanowni kierujący wszelkimi możliwymi pojazdami.
Mój post dotyczy wyjazdu z CH Inermarche i być może banalnego problemu, ale ostatnio kilka prób wyjazdu z parkingu Inter doprowadziły mnie i zapewne wielu kierowców do czerwoności i pomyślałem nawet o słowie na "k"
Dlaczego administracja od 2005 roku nie postawiła tam NAKAZU skrętu w prawo i konieczności zawrócenia na rondzie?? Takie LOGICZNE rozwiązanie jest np. przy wyjeździe z Kauflandu. ( nie piszcie mi o remoncie, bo już dawno po sprawie - wszystko działa )
Al. Tysiąclecia w godzinach szczytu jest zapchana i pomimo świateł przy Biedrze bardzo ciężko jest się wbić na LEWO w centrum miasta. Dochodzą wylotówki z Orlena i Tesco. Tak naprawdę jeśli nikt Cię nie wpuści. możesz czekać i czekać. W wielu przypadkach widywałem tam również ewidentne wymuszenia pierwszeństwa.
Wiem, że zaraz znajdą się trolle, który powiedzą, że nadrabiają 800 m ( tak ! sprawdzone na maps), jednak pomyśl sam; stając 5 minut i czekając na cud na włączonym silniku sam czekasz i do tego blokujesz innego JANUSZA, który też nie pomyśli bo mu szkoda paliwa.
Prośba - WYJAZD z Parkingu INTER - w PRAWO i na rondo, a dalej to już ino świst do świateł :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Poziomka niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 9:42
Popieram. Sam nieraz jadę prawo, nawracam na rondzie i wracając do miasta widzę auto, które stało za mną i próbuje jechać w lewo ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Hortensja niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 9:56
OK
Od jutra.
Może być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielbłądzi Przetacznik niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 11:40
Mogę stać 10 minut bo mój silnik gaśnie na postoju a odpala jak dam gazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Nasturcja niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 13:38
przed każdym marketem powinno być rondo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
12 grudnia 2018r. o 14:23
Popieram. Idą święta. Zapewne nie jeden "bystrzak" będzie stał 5 min, żeby skręcić w lewo, zamiast stracić minutę i nawrócić na rondzie. No ale kto głupiemu zabroni. A ile benzyny zaoszczędzonej. Szkoda gadać.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Nasturcja niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 14:25
chyba bogatemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
12 grudnia 2018r. o 14:29
w tym przypadku głupiemu. Ale pewnie jakiś bogaty wśród tych głupich też się zdarzy.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza