Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia od Impulsu Miasta
~~Mahoniowy Jarząb niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 20:19
Dziękuję za życzenia. Cieszy mnie, że chociaż " impuls" wie co świętujemy. Dekoracje Urzędu Miasta w Rynku wskazuję na to, że urzędnicy nadal żyją świętem ceramiki i nie wiedzą jakie święta przypadają w tym czasie w grudniu :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowa Cebula niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 20:23
Są świetną opozycją...i niech tak zostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 21:31
Nie zmieniajajcie się. Jesteście iskierką w tym Ratuszowym bagnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowy Tojad niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 12:02
Super że pamiętacie nie tylko przed wyborami. Wesołych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwony Złotlin niezalogowany
25 grudnia 2018r. o 22:02
Impuls Miasta - jedyna nadzieja, że kiedyś (myślę że już za 5 lat) przyjdzie ład normalności i miasto zostanie przywrócone mieszkańcom- młodzi ludzie muszą o tym pomyśleć i dać szansę nastania tego ładu w następnych wyborach. Dla mnie, który urodziłem się tu i mieszkam od ponad 40 lat zakończenie rządów bezwłasnowolnych (czyt. bezpartyjnych) jest niesłychanie istotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwony Złotlin niezalogowany
25 grudnia 2018r. o 22:02
Impuls Miasta - jedyna nadzieja, że kiedyś (myślę że już za 5 lat) przyjdzie ład normalności i miasto zostanie przywrócone mieszkańcom- młodzi ludzie muszą o tym pomyśleć i dać szansę nastania tego ładu w następnych wyborach. Dla mnie, który urodziłem się tu i mieszkam od ponad 40 lat zakończenie rządów bezwłasnowolnych (czyt. bezpartyjnych) jest niesłychanie istotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Tojeść niezalogowany
26 grudnia 2018r. o 7:27
A ja miałem być 97mym vice prezesem zecu z ramienia impulsu... Niestety Maciek nie został prezydentem, co za pech! A stołki już były rozdane...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Limnantes niezalogowany
26 grudnia 2018r. o 20:08
~Ciemnopomarańczowy Tojeść napisał(a): A ja miałem być 97mym vice prezesem zecu z ramienia impulsu... Niestety Maciek nie został prezydentem, co za pech! A stołki już były rozdane...


... tak właśnie! Z tym Impulsem jest "coś nie ten teges". W niedzielę; przykładni mężowie, ojcowie dzieci, matki polki, a nawet szafarze najświętszego sakramentu. W poniedziałek natomiast, są już za związkami partnerskimi. We wtorek - organizować chcą parady równości. W środę - umawiać się na kawę/piwo na równi z kochającym inaczej Biedroniem i majestatem Prezydenta RP. Pomyśleć, co mogli by nam zaproponować na pozostałe dni tygodnia; to straszno i śmieszno. Na szczęście mieszkańcy Bolesławca postanowili, że mogą - co najwyżej, spierać się o przecinki w projektach uchwał RM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.