Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bundeswehra rekrutuje przyjezdnych
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2019r. o 6:27
bardzo dobrze napisane :)

ale się wiesiołek zapieni przed monitorkiem ...hahaha
prawda dla takich jest bolesna ale właśnie ma boleć ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwony Sadziec niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 8:40
Wywołali I wojne, wywołali II wojne, pozbawiaja kraje suwerenności, szykują armię pod swoim dowództwem dla IV Rzeszy.
Więcej portal: idzpodprad.tv you toube. Codzienne komentarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielony Lubczyk niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 10:05
dobrze czują zagrożenie od ciapatych, dlatego szukają rekrutów u słowian.najbardziej podjarani są ci którzy już w tradycji rodzinnej mają służbę u obcych.nie? panie "musi boleć"??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burozielona Katalpa niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 10:22
Ja służyłem w Wojsku Polskim i naszemu krajowi przysięgałem na sztandar. Nie sku.wiłbym sie za za niemieckie pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Rojnik niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 13:41
Prawdziwy Polak nigdy nie wstąpiłby do niemieckiej armii. Ale wiadomo co dzisiaj przyświeca młodym ludziom wychowywanym bez wartości chrześcijańskich, patriotyzmu oraz przez wykrzywionych ideologicznie nauczycieli i rodziców. Żołnierze walczący o wolną Polskę w grobach się przewracają. Jak widzę młodych chłopaków w rureczkach z torebusią u boku buciki ze złotymi okuciami to robi mi się słabo. KAŻDY MŁODY FACET POWINIEN SŁUŻYĆ W WOJSKU CHOCIAŻ PÓŁ ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patologia zmniejszyłaby się o 3/4 . Zacznijmy młodzież wychowywać a nie odmóżdżać. Kraje Europy zachodniej moralnie upadły, ich społeczeństwa nie potrafią odróżniać dobra od zła. Nie zapominajmy co przez stulecia Niemcy uczynili Polakom i nadal to czynią jedynie zmienili metody. Ani Niemcy ani Rosja nigdy nie będą naszymi partnerami. To wilki, które czyhają jedynie na kolejną okazję, aby nas zniszczyć. A kolaborantów wśród krajów europejskich również nigdy nie brakowało. Zawsze miejmy to na względzie. Kto raz cię zdradził zrobi to po raz wtóry. BÓG HONOR OJCZYZNA TO SĄ ODWIECZNE POLSKIE WARTOŚCI i na tym budujmy naszą przyszłość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Begonia niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 15:52
~Burozielona Katalpa napisał(a): Ja służyłem w Wojsku Polskim i naszemu krajowi przysięgałem na sztandar. Nie sku.wiłbym sie za za niemieckie pieniądze.
PRAWDZIWY PATRIOTA>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Dzwonek niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 19:58
falco napisał(a): bardzo dobrze napisane :)

ale się wiesiołek zapieni przed monitorkiem ...hahaha
prawda dla takich jest bolesna ale właśnie ma boleć ...:]


falco, a ty co ?? Zwykle jesteś ekspertem od spraw "dzieci" :-). Realizujesz jakieś postanowienia noworoczne ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Dzwonek niezalogowany
2 stycznia 2019r. o 20:02
Lewacka ideologia praktycznie doprowadziła do upadku Niemiec :-) . Bundeswehra w strzępach - brakuje żołnierzy i sprzętu. Tak Niemcy będą przewodzić szpicy NATO :-) .
Samoloty, helikoptery, okręty wojenne Bundeswehry uziemione. Nie dość, że brakuje im sprzętu, to niemiecką armię trawią braki kadrowe. W takim stanie Niemcy od stycznia obejmują dowodzenie nad siłami bardzo szybkiego reagowania NATO, tzw. szpicą. „To wielka odpowiedzialność i trudny sprawdzian dla niemieckiej armii, która po latach oszczędności cierpi na braki kadrowe i sprzętowe” – przyznaje dziś "Sueddeutsche Zeitung".
źródło:

https://niezalezna.pl/252587-bundeswehra-w-strzepach-brakuje-zolnierzy-i-sprzetu-tak-niemcy-beda-przewodzic-szpicy-nato
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.