Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jerzy Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP
2900
#falco nieaktywny
14 stycznia 2019r. o 23:24
~Białobrązowy Rojnik napisał(a): Pan Owsiak to dobry cwaniak i hipokrytą. Z jednej strony z ludzkich pieniędzy zakupuje sprzęt ratujący niemowlaki a z drugiej popiera aborcję dzieci i wspiera czarne marsze . Szczyt hipokryzji. Piękną chatę ma, konta pełne kasy również. Wystarczyło raz w roku się zmobilizować,nie rozliczyć się z uzbieranych kwot i pracowac nie trzeba.Niezły biznes z ludzkiej naiwności. Na jego miejsce potrzeba uczciwego człowieka i wówczas nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.Jest tylu fajnych ludzi którzy mogliby to poprowadzić.


Glapiński? Bierecki? Rydzyk?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13644
#kizior nieaktywny
14 stycznia 2019r. o 23:52
Dlaczego w kontekście śmierci prezydenta Adamowicza Owsiak robi z siebie męczennika??????????
Jest takie powiedzenie o ludziach, którzy " muszą być panną młodą na każdym weselu i nieboszczykiem na każdym pogrzebie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
14 stycznia 2019r. o 23:57
~Białobrązowy Rojnik napisał(a): Pan Owsiak to dobry cwaniak i hipokrytą. Z jednej strony z ludzkich pieniędzy zakupuje sprzęt ratujący niemowlaki a z drugiej popiera aborcję dzieci i wspiera czarne marsze . Szczyt hipokryzji. Piękną chatę ma, konta pełne kasy również. Wystarczyło raz w roku się zmobilizować,nie rozliczyć się z uzbieranych kwot i pracowac nie trzeba.Niezły biznes z ludzkiej naiwności. Na jego miejsce potrzeba uczciwego człowieka i wówczas nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.Jest tylu fajnych ludzi którzy mogliby to poprowadzić.
Na przykład ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 0:19
Po odejściu J.Owsiaka nic już nie będzie takie samo.Uratowanie życia mojej wnuczki,dzięki sprzętowi zakupionemu z pieniędzy Wielkiej Orkiestry daje mi prawo do dozgonnej wdzięczności za to maleńkie życie i bezmiar szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 0:22
kizior napisał(a): Dlaczego w kontekście śmierci prezydenta Adamowicza Owsiak robi z siebie męczennika??????????
Jest takie powiedzenie o ludziach, którzy " muszą być panną młodą na każdym weselu i nieboszczykiem na każdym pogrzebie".

Bzdury piszesz kolego,tu nie ma kontekstu , jest mord na oczach całej Polski. Oprzytomnij chłopie,zanim zanim dotkniesz klawiatury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 0:42
~~Konopna Języczka napisał(a): Po odejściu J.Owsiaka nic już nie będzie takie samo.Uratowanie życia mojej wnuczki,dzięki sprzętowi zakupionemu z pieniędzy Wielkiej Orkiestry daje mi prawo do dozgonnej wdzięczności za to maleńkie życie i bezmiar szczęścia.
Gdyby w szpitalu nie było zakupionego przez Wielką Orkiestrę sprzętu i moja wnuczka nie zdoła by przeżyć co usłyszałabym od klechy?"Że Bóg tak chciał"?W duuuupie mam takie tłumaczenie.Nie w dzisiejszym świecie i nie na takim poziomie wiedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 0:46
Dlaczego mieszasz do swoich wynurzeń księdza? Twoje złe intencje są bardzo wyraźnie widoczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
15 stycznia 2019r. o 0:50
Przypominam, że budżet naszego państwa rocznie zasila służbę zdrowia kwotami ponad 80mld zł. Rocznie! Nikt nie mógłby zostać uratowany tylko i wyłącznie dzięki funduszom WOŚP. Dobra inicjatywa, ale jednak tylko kropla w morzu potrzeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.