Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Księga kondolencyjna w ratuszu
2900
#falco nieaktywny
17 stycznia 2019r. o 21:12
przecież ty nawet nie wiesz o czym pisałem ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowy Ubiorek niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 0:20
Czlowiek który pomógł funkcjonowac Amber Gold,który posiadał bliżej nieokreśloną liczbe nieruchomosci i faworyzowal Gdanska klike jest wystawiany na ołtarze. Brawo Polsko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Limnantes niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 13:36
~Czekoladowy Ubiorek napisał(a): Czlowiek który pomógł funkcjonowac Amber Gold,który posiadał bliżej nieokreśloną liczbe nieruchomosci i faworyzowal Gdanska klike jest wystawiany na ołtarze. Brawo Polsko


Biedna Polsko z takimi chorymi z nienawiści obywatelami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Cyprysik niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 13:42
o falco mowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 14:06
~~Blond Kosodrzewina napisał(a): tylko nie denerwujcie falco!!! , bo to jego opcja polityczna, może się chłopak zdenerwować i coś chlapnie i jeszcze go zbanują. :)
A uwierzcie mi , jak ktoś coś na Peło powie to HOHO
to on wtedy na tego Jarusia albo Antoniego .
A wtedy mu taka piana idzie że HOHOHO
HAHAHAHAHAHA


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 stycznia 2019r. o 19:53
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Byłem i widziałem, że ludzie przychodzą i się wpisują. Harcerze pełnią wartę. Brawo!


co w tym dziwnego, ze harcerzyki pelnia warte, pelnili tez pod pomnikiem armii radzieckiej, od tego sa aby wspierac systemy, pozniej dostana jakis park
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Przylaszczka niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 17:56
A co się stanie z tą książką? To pamiątka która zostanie w Bolesławcu czy będzie przekazana do Gdańska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Pernecja niezalogowany
10 listopada 2019r. o 19:13
kiedy widzę jak tu się kiedyś wypowiadano o zamordowanym Panu Adamowiczu przypomina się jak jęczeliście o ''zaszczutym przez tvn'' szyszce...

teraz też możecie poddać pod moderację moją wypowiedź ...


''żałobnicy'' od siedmiu boleści po Rosiaku a po Panu Adamowiczu prześmiewcy...

czyli kto?...hipokryci ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.