Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrzeba Twojej krwi
~Płowoszary Wiciokrzew niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 15:03
Tak niewiele trzeba, aby pomóc, ale godziny nijak mi nie pasują ;( Gdyby od 7 przyjmowali, albo do 15 to coś bym zdziałał :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Czereśnia niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 17:03
Godziny chyba dla bezrobotnych! Wstyd żeby organizator tych co przyjeżdżają pobierać krew nie umożliwił każdemu chętnemu na oddanie krwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Rozplenica niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 17:45
Co to są te narodowe programy krwi? Mam oddane ponad 20litrów i nawet za rutinoscorbin w aptece płace 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Żurawina niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 18:09
Wstyd żeby miasto powiatowe nie miało stacjonarnego punktu poboru krwi... krwiobus przyjeżdża na jeden tydzień w miesiącu i nie zawsze w tym czasie mogę zdać krew a chętnie bym zdawała systematycznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13485
#pawel163 nieaktywny
18 stycznia 2019r. o 18:39
Polecam szpital w Legnicy przyjmują każdego dnia, bardzo fajna atmosfera i obsługa. Miałem przyjemność korzystać z tego autobusu i powiedziałem sobie że już nigdy więcej pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Kosaciec niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 18:54
Szkoda że są takie warunki, że pogoda czy niepogoda a przed autobusem, żadnych warunków dla czekających. dziś zimno, powinni chociaż jakiś namiot, cokolwiek, kawa ciepła, herbata przed oddaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglany Nagietek niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 19:28
Dawca może także, korzystać z programów Narodowego Centrum Krwi . Przecież to jest jakaś żenada. NA MROZIE KREW ODDAWAĆ.

POLECAM LEGNICĘ. CIEPŁO MIŁO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Kolendra niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 19:41
Miasto wielkości Bolesławca powinno mieć stały punkt poboru,Kiedyś można było posiedzieć ,wypić kawę ,herbatę ,porozmawiać i po ludzku miło spędzić czas i oddać krew .Teraz to dawaj i wypad!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza