Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzeba skończyć z nienawiścią
~~Miętowy Liliowiec niezalogowany
20 stycznia 2019r. o 20:03
https://silesion.pl/durczok-do-zadnego-pojednania-nie-dojdzie-ten-bandytyzm-trzeba-wypalic-16-01-2019
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Suchodrzew niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 7:35
tak zacznijmy od siebie , dotyczy to również pana !!!!! albo przede wszystkim pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 8:08
~~Miętowy Liliowiec napisał(a): https://silesion.pl/durczok-do-zadnego-pojednania-nie-dojdzie-ten-bandytyzm-trzeba-wypalic-16-01-2019

Wyrżniemy nienawistników co do nogi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 8:26
~~Piernikowy Styrakowiec napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Nie ubliżam ludziom. Ludzie byli dla mnie pozytywnym akcentem tej uroczystości.
Hipokrytami nazwałem polityków, którzy przed wyborami samorządowymi mówili jedno, a dzisiaj robią drugie. Jutro zrobią trzecie. Dla mnie to hipokryzja. Ty możesz nazywać to jak chcesz ;)


Masz rację, ale właśnie w tym felietonie jest napisane aby ludzi bazujących na kłamstwie odsunąć od władzy. Oczywiście w demokratyczny sposób.

Naiwny człowiecze, cała polityka to jedno wielkie łgarstwo. Gdyby politycy powiedzieli ludziom prawdę to ci roznieśliby ich w puch. Ale ludzie lubią jak ich okłamywać. Teraz jedna banda będzie kreowała drugą bandę na posługującą się mową nienawiści. Kwestia określenia co jest taka mową jest rzeczą nawet nie drugo, ale i trzeciorzędną. Liczy się jedynie to by zaorać przeciwnika. Na zachodzie mową nienawiści jest powiedzenie że rodzina to podstawowa komórka społeczna, że aborcja to morderstwo. A dla większości z nas to rzeczy oczywiste. No ale jakie poglądy może mieć banda nazistów i faszystów, która defiluje na oczach całej Europy?
To zadam pytanie. Czy nie jest mową nienawiści nazywanie Polaków faszystami, narodu, który od faszyzmu wycierpiał najwięcej, który dobrze wie czym jest faszyzm, który jako jedyny nie współpracował z okupantem niemieckim?
Czy nie jest mową nienawiści nazywać Polaków antysemitami, podczas gdy jako jedyni ryzykując życiem swoim i całych swoich rodzin, ratowali Żydów w czasie wojny? Odwiedźcie którekolwiek z muzeów holokaustu to się zdziwicie jakie jakiej mowy nienawiści można się tam nasłuchać pod adresem narodu polskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 8:38
"Człowiek budujący swoją karierę na kłamstwie, nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju i będziemy odtąd tego przestrzegać. Ja tu dzisiaj jestem przekonany, że Paweł Adamowicz chce, abym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych - podkreślił dominikanin."
Proszę mi wskazać choć jednego uznanego polityka, który buduje swoją karierę na prawdzie. Dla mnie kimś takim był Lepper, czy tak opluwany Macierewicz. Jak skończyli?
Druga kwestia. Jakie standardy moralne reprezentował Prezydent Gdańska, by dziś można się było powoływać na to czego by on chciał a czego by nie chciał?
Trzecia kwestia. Trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innych? Sam dominikanin bezpodstawnie oskarża określoną grupę ludzi o snucie bezpodstawnych oskarżeń. To może powinien zacząć od siebie i skończyć z bezpodstawnymi oskarżeniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 9:19
Macierewicz na prawdzie? To jakiś żart makabryczny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 9:25
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Macierewicz na prawdzie? To jakiś żart makabryczny?

No i sam widzisz jak go zaorali w świadomości ludzkiej. To cena za raport WSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Berberys niezalogowany
21 stycznia 2019r. o 9:39
A co z hipokryzją bolec info ? To wy kreujecie lokalną politykę. To wy wolicie promować problemy władzy i swoje zamiast problemów po pierwsze mieszkańców. Niezależne media to mit dla naiwnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo